şükela:  tümü | bugün
 • özellikle şizofren tayfanın farkedeceği durum.

  biliyorsunuz ki ak parti gelmeden önce ülke berbat bi haldeydi. siyasi krizler, ekonomik krizler, askeri krizler hepsi aynı anda yaşanıyor, ülke cehenneme doğru gidiyordu. yeni bir kan olarak reis ve dava arkadaşları ortaya çıktı. bu ortaya çıkış halkın artık yeter söz milletindir diyişi ile desteklendi. yaklaşık 17 yıldır insanlar huzur ve refah içerisinde yaşamakta. he tabiki de kendini bu halktan görmeyen veya pkk’nın dolayısıylada dış güçlerin maşası olmuş bazı ufakçık kesim buna asla inanmak istemiyor. varsa yoksa hepi topu yüzde 20 olan bi tayfa ise kendini yerden yere vuruyor ve bu şekilde adalet ve kalkınma partisini düşüreceğini falan sanıyor.

  en çokta siz üzüleceksiniz. ak parti’nin yerine sizin boş liderleriniz başa geldiğinde en çok siz “lan biz naptık diyeceksiniz” en basit örneğiyle izmir. çok net bir şekilde pişmansınız, içten içe ak partinin izmire refah ve huzur getirmesini istiyorsunuz ama inadınızdan dışarı dökemiyorsunuz. haykıramıyorsunuz.

  ülkeyi 80’lerdeki kötü niyetli liderlere bırakma sen allahım.

  son olarak, düşünün ki kendi liderleri bile bu tayfaya şizofren diyor. daha söz yok bunun üstüne.
 • ülkenin bütün demografik yapısını sikip atmış partiden bahsediyor arkadaş burada. ülkede ne varsa karıştırdıkları için şu anda sana güzel gibi gözüküyor. bunlar gittikten sonra büyük sorunlar çıkacak, doğru. özellikle hak etmediklerine sahip olan insanları çok kötü günler bekliyor.
 • :)
 • gerizekalinin başta saydığı herşey kat ve kat fazlası ile zaten olmuştur. hatta akp askeri durumu daha da ileri götürüp pkkyi tanık tskyi sanık yaparak türk silahlı kuvvetlerini orospu çocuklarınin eline bırakmıştır. sonrasını zaten biliyorsunuzdur
 • adamların paralel yapıları darbe yapmaya çalıştı. bu değişik de siyasi kriz askeri kriz falan diyor.