• tam olarak bu reklamdaki hayatı, temizliği ve saflığı özlediğim için oyum muharrem ince beyefendiye gidecektir.
  • 10 kasımda sap gibi dikilmeye gerek yok diyen, atatürk'e ayyaş diyen kendisi değilmiş gibi 10 kasım vurgusu yapıyor, atatürk'ün ölüm saatini gösteriyor falan. (bkz: yav hee he)
  • oylar düsünce türbanlilarin yerini modernler almis gibi gözüken reklamdir.
  • oha akp'yi hanginiz trollüyor oğlum? bak cidden kimse çıksın madalya takalım. bu reklam bildiğin 'akp'den önce hayat ne kadar da güzeldi' reklamı. gerçekten böyle bir reklam varsa, reklamı yapanın elini öpmek lazım. daha büyük bir gol atılamazdı seçim öncesi.
  • "şimdi türkiye vakti" ne lan? bundan önce ne vaktiydi diye düşünüyorum şimdi.
  • bu chp'nin reklamıymış da son anda akp'ye itelemişler galiba
  • (bkz: parti propagandası reklamlarında türk bayrağı kullanmanın yasak olması)
    ben mi yanlış biliyorum yoksa yine mi ihlal var? dedirten reklamdır.

reklam filmi 1 dakika 38 saniye. ilk 60 saniye boyunca anlattığı olayların hepsi akp döneminin öncesinde yaşanmış. cevap bellidir. siz gelene kadar iyiydik, sonra siz geldiniz...
  • 16 yıldır şahlanamadık gitti amk,

10 yıl önce şahlanayım dedi,at izin vermedi

arada yine şahlanayım dedi bu sefer dış güçler

geçen yine şahlanacaktık fetö engel oldu

inşaaallaaah bu seferde millet izin vermezde ülke gerçekten şahlanır.
  • bunlar adile naşit'in masallarıyla büyüyenler değil, çocuklarını adile naşit'i toprak kabul etmedi zırvalarıyla büyütenlerdir. yaşımız yetmese inanacağız.
  • 10 kasım vurgusundan sonra mide bulantısından izleyemediğimdir, samimiyetsizliğinizi gibeyim
hesabın var mı? giriş yap