şükela:  tümü | bugün
  • zaten eskiden de belli olan gerçek.

akp seçmeninin, ...........isimli kişinin .........kişiyle kaseti çıksada akp'ye oy vermekten vazgeçmeyeceği için zaten bellydi bunlar.

benim yaptığım ise pure geyik. madem bir bokun değişmeyeceği yok, bari bira + çerez yapalım.
  • on oyumumun onunusunu da akape paltimise verecegimdenden mukeddarattan kaçinilmasi imkansis durum.
    ak paltimis gümbül gümbül geliyollal.
    kahlolsum parolel düvlet, kahlolsum penisevenya'dakilel, kahlolsum gösümü isiram sokok köpeklerisi, kahlolsum cehaape'li ovuz arar.

gasata muhbiri muhlis beyg
  • makara suresinde gecen tespittir.
  • doğru olma ihtimali yarı yarıyadır bana göre. %1 oyun bile çok şey değiştirdiği seçimde üstelik daha 12 gün varken bi anket sonucuna göre bu kadar kesin konuşmak doğru olmaz.
  • eksik tespittir. zira ak parti %45 değil %100 alacaktır. ama neyi alacak onu zaman gösterecek.
  • (bkz: ak parti'nin sonunun geldiğinin anlaşılması)

son videolu teyplerden bunu anliyoruz, baya yanlis anlamissiniz siz.
  • (bkz: 8 haziran 2018 gezici anketi) sonuçları ile tekerrür eden durum.

evet benim 20 senedir chp harici hiç kimseye oy atmayan her boku kendinin bilindiğini sanıp başka herkesi salak zanneden kardeşim. adamlar 16 senedir istediği her şeyi muhalefet partisinin bir cacık yapamamasından dolayı yapıyor, deniz baykal gitse chp uçacak dediniz kemal kılıçtaroğluben başbakan olamazsam istifa edicem dedi daha hâlâ istifa edecek bekliyorum . sırf başında bıdı bıdı etmesin diye muharrem ince'yi aday gösterdi adam sizce bilmiyor murte muharrem'i eze eze 2.turda alır başkanlığı ama gel gör ki akp seçmenini ile çomar diye alay eden einstein lar muharrem ince 2.turda kazanacak diye beyin masturbasyonu yapıyor. bak güzel kardeşim sana olayı bakman gerektiği açıdan anlatayım 16 senedir adamlar orda farklı burda farklı konuşarak seçimi kazanıyor ben reşit olduğumdan beri desteklediğim adaya oy vermedim sırf bunlar yüzünden ama bir güruh var bunların çoğu chp li bir kısmı mhpli kendi partisi tek başına iktidar olacak akp'nin seçmeninden oy alacak sanıyor. ulan ileri zekalı 16 senedir ne bok yapabildiler şimdi kazanacak bu sefer olacak diye kendinizi inandırıyorsunuz. adamlar parti kurdu değişiklik olsun sağ kesimden oy toplayalım akp'den oy çalalım diye "abi onu tanımıyoruz ne yapar belli değil" diyor ulan sanki biz çok isteyerek oy veriyoruz her seferinde, adam yine %48'ler de oy alıyor, iyi parti %13- %17 bandında bu adamların içinde akp'den kaçıp gelen gırla adam var 2.turda gidip rte'e oy atinca aaaaaaaa kaybettik diyeceksin çünkü olay senin, benim oy vereceğim insan değil anadolu'da, köyde yaşayan adamdan oy almakmeral akşener iç anadolu, doğu anadoluve karadenizden oy alabilir ama muharrem ince buralarda anca memurdan, okuyan adamdan oy alır. velhasıl sizler olaya hala kendi gözünüzden bakarak kazanmaya çalışıyorsunuz, başkalarının şeyi ile gerdeğe girmeyi severiz biz milletçe, neymiş hdp'liler 2.turda oy verirse muharrem kazanırmış bu adamlar ne zaman yaralı parmağa işemiş kendi askerine, polisine kurşun sıkandan medet umuyorsan seninde kafadan sokayım.

peşin edit: akpli değilim, ırkı ile kimseyi suçlamam. hdp'e oy veren humanist arkadaş sen verirsin ama verdiğin partinin gerçek tabanı kendi adayı dışında kimseye oy vermez boku bokuna bana yazma, 2.tur sonuçları açıklandığında sonuç farklı olursa gelin burdayım. birde vatan partisi kafası var onu hiç anlayamadım.