şükela:  tümü | bugün
  • yüzlerce hatanın en büyüğü.

kişisel kanaatim suriye politikasıdır. milyonlarca suriyeli göçmen hiçbir hazırlık yapılmadan, hiçbir altyapı olmadan göç etmek zorunda kaldı.

ama hesap sorulmaz. çünkü ak parti hesap sorulabilir bir parti değildir.

öte yandan halkımız memnun ki oy vermeye devam ediyor.
  • ne zaman eğitimin ucunu kaçırdılar. cahil bir gençlik yarattılar, imam hatiplerin kendilerine hizmet edeceğini düşündüler, işte o zaman hata yaptılar.

cahil ve ideolojiyle büyütülen her çocuk bir müddet sonra başkalarının aklıyla ve fikriyle kendisini büyütene düşman olur; haberleri yok işte.
  • dışardan gelen dövizi ağır sanayi ve otomasyona değil inşaata yatırmasıdır.
  • (bkz: güç sarhoşluğu)
    bütün hatalarının temelinde bu var.
    ne zaman ki kendilerini yenilmez gördüler (bkz: 15 temmuz darbe girişimi) artık halk onlar için umursanmaz oldu.
  • (bkz: hangi birini sayalım)

ayrıca akp'ye ak parti diyenlere kafa göz dalasım geliyor.
  • as bayrakları

koy çerezi tabağına, otur güzelce montajdan uzak konuşmaları dinle! çok basit bir video!
  • en başta bu partiyi kurmaktır.
  • hata değil yanlıştır. bu memlekete yanlış yaptilar. enini boyubu bilmem bana göre bunlarin hepsi büyüktür. tutulacak yanı yoktur.

cemaatleri bu devlete musallat eden ve destekleyen herkes benim gözümde yavşaktır. insanlarını laik mücahit dindar ve kindar olarak ayrıştirandan daha büyük terörist göremiyorum. hele ki bir toplumun temel taşı olan milli eğitimin içinin boşaltılıp kadrolarına da içi boş adamları doldurmanın zararını dış mihraklar asla veremez bize. boş bir nesil türetip bu türeyen nesilden de 3 er 5 er de üremesini istemekten daha niteliksiz nasıl olunur ki? bu kadar kötü nasıl büyünebilir?

santim santim çürüttüler, iliğine kadar kalitesizlik işlediler herşeyin. dış ticaretin, turizmin, eğitimin, yarginın, ysknin, ordunun, polisin ve en kötüsü anayasanın...

halki aptallaştırdar. dün bedelliye söven bugün bedelliyi seven oldu. dünkü ormanlik alanlar bugün rant oldu. onceden antik kalintilar vardı şimdi çöp doldu etrafları. turizm vardı. hayat vardı. dolar 1buçuk liraydı. sağcı solcu vardı ve bunlar mert adamlardı. nezaman ki bunlar filizlendiler ortalık değişmeye taa ozamandan başladı.

nasil memleketsek hala direniyoruz be. bir yandan üzülüyor diger yandan rüzgar diyorum biziden anca tozumuzu alır. ne yanginlar gördük ülkece.
  • ekonomik ve sosyal açıdan işsizlik ve iş kanunu. öte yandan hayvani vergilendirmelere devam etmenin yanında ek vergiler. sonra parlak beyinleri batıya ya da batı kurumlarına kaptırıyorsunuz gibi itiraflar. iş kanunlarınız sizin emek sermayenizi yabancı sermaye'ye değil yerli sermayeye dahi koruyamıyorken bunları itiraf etmeniz gerçekten saçmalık. cebimizde üç beş kuruş var, bir dükkan açalım diyoruz ve siftah atmadan borçlu çıkıyoruz. gel de kaçma.
  • bir kesime kendini çok sevdirip, diğer kesimin ise aşırı derecede nefretini kazanmasıdır.