şükela:  tümü | bugün
  • bu gidişle ciddi ciddi gerçekleşecek olaydır zaten bu durumdan rahatsız olacaklarını sanmıyorum. yanan bir evin içindeler çıkmak için en yakın zamanda bir erken seçimle işi bitirecekler.

çevremde 'bu adam hayatta akp'den vazgeçmez' dediğim bir sürü insan bıkmış,usanmış bunların kibirinden (:d) 'odtülü gençler gibi hakaret etmedik diye mi değer görmüyoruz.. tabanı yok sayıyorlar.' gibi gibi bir sürü bahaneleri var hepsinin. özellikle esnaf ve emekli tayfa 'krizi' bahane ediyor. işin gülünç yanı muhaliflerin değer gördüğünü düşünüyorlar adam bana diyor ki 'sizin devriniz başladı gidin isteyin reis'ten.' asla onlar gibi olmadığımızı bilmiyorlar tabi.

(bkz: o zaman son kez ak parti)

eee şimdi bunun hepsinin bedelini ödeme zamanı sayın seçmenler, biz bunları söylediğimizde vatan haini olmakla fetöcü olmakla suçlandık. bunları yapanlar da sizlerdiniz.
  • olmayacak olan olaydır.

(bkz: türkiye'de evlerdeki ortalama kitap sayısı)
  • olmayacak hezimettir.
    aramızda hala akp'nin seçimle gideceğine inananlar var kıyamam. ya erdoğan ankara'yı istanbul'u bırakır mı? cidden buna inanıyor musunuz?
  • o "etrafımdaki akp'lilerin hepsi isyan ediyor" dediğiniz akp'lilerin hepsi, firesiz yine akp'ye oy verecek. yok yere ümitlenmeyin. o kitle öyle bir kitle.
  • hezimet neresi yeni bir ilçe mi?

(bkz: aç tavuk rüyası)
  • jsakşsjdaşksjdaşkjsdajsd gene mi geldiniz lan siz ? olm ben şimdiye kadar oy vermedim akp'ye. ama artık vereceğim. hatta su veren itfaiyenin de hortumunu seveyim.
  • sevgili muhalefetimiz bizlere seçimlerde öyle isimlerle gelsinler ki, ak parti hezimete uğrayabilsin.
    yoksa aynı bokun laciverdi olursa; reklamı bol olan, iyi kulis yapan kazanıyor

sayıştay raporuna göre, hele ki bazı belediyelerde dönen parayı düşününce; tüm adaylar kendini satar gibi geliyor
  • hatırlatmak gibi olmasın lakin son seçimi "kek" ile kazanan bir partiden bahsediyoruz...

olmayacak olandır...

edit: yine gelmiş bir beyinsiz "beyninize tüküreyim" diye mesaj atmış. şimdi uzun uzadıya anlatacak vaktim yok. sadece seçimden önce vaadedilenlere bir bakın. hangi adaya oy verdiğinden bağımsız tarih böyle sürreal bir seçim dönemi görmemiştir...
  • (bkz: #82900252)
  • olm adamlar seçim çalışmalarına çoktan başladı. özellikle gençler ve kadınlar sürekli yok bok yok püsür diye toplantı yapıyor. a.k. partisi nereden gol yiyecekse oraların savunmasını ufak ufak millete yapıyorlar. sen istediğin kadar kriz de adamlar esnafa kadar gidip esas suçlu amerika reis onların ayağına bastı fıratın doğusundan kovulacağını anladı amerika ondan bize saldırıyor gibi benzeri hayal mahsulü ürünleri satmaya başladı. sen ne yaptın bu arada? koca bir hiç. erken kalkan yol alır.