şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ön edit: hâlâ anlamıyor kerkenesler, bu insanlar sizden yardım istemiyor ki hortumunuz lazım olsun. sizi s.kledikleri yok çünkü azgın azınlığın adi, beş para etmez, omurgasız sürüsü olduğunu biliyor. bir yandan pkk destekçisi ile iş tuttuğunuzu bir yandan şeriatçı dede ile kolkola girdiğinizi öbür yandan çakma ülkücülere stepne olduğunuzu görüyor.be avanaklar, siz dünyayı ekşi sözlük'ten ibaret mi sanıyorsunuz?
    -edit sonu-

nerden baksan ahmakça.

muhalif olarak bakıyorum; benim görevim o vatandaşı kendi partime oy vermeye ikna etmek. bu insan hâlâ benim partime oy vermiyorsa nerde yanlış yaptığımı düşünmem lazım. ona küfretmek bana bir fayda sağlamaz. "yine gidecek akp'ye oy verecek." diyorsam demek ki ben partimin işe yaramaz olduğunu kabul etmişim.

ucuz ve klişe bir geyik olmasının yanı sıra zeka kırıntısı barındırmayan iş.
  • gayet yerinde bir eylemdir.

o isyankar vatandaş seçim sandığına gidip, gene akp'ye ve reyiz'inee oy verecek, svihs demeyelim de ne diyelim?
  • bazen hak verdiğim muhalif eylemi. ahmakça ama doğru. bu yangın yerinde yaşamak ve yetmezmiş gibi muhalif olmak da ahmakça değil mi a dostlar?
  • hak verdiğim deyiş. 24 haziran akşamı bize koyduklarını iddia ederlerken bile, kendinizi de memleketi de yaktınız kardeşim dedik ama buna karşılık da fetöcü, pkklı, dış mihrak filan olduk. gelinen noktada ise her şey ortada. neden üzüleyim ki. sahiden de "su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim."
  • kılıştar reyiz sağ olsun bizi bile soğuttuğu için partiden.
    ben o vatandaşa içten içten (bkz: svihs).
  • ulkeyi ortadogu islam batakliginin icine sok..

türk ordusunu sakirtlerin elinde oyuncak et..

liyakat denilen olguyu ulkeden sil..

adalet denilen kavrami sadece kendi cikarin icin kullan..

egitim denilen sistemi gericilere birak..

seyhler cocuklari siksin..

kadina siddet adeta milli spor olsun..

türk yurdunun demografisinin sistemli olarak degistirilmesine ön ayak ol..

araplasmak icin elinden ne geliyorsa yap..

türk askeri sogukta donsun, arap cöllerinde diri diri yakilsin.. araplarda bogazda nargile icsin..

ee sikerler oyle isi..

sana laiklik ne gerek? cumhuriyet ne gerek? muasir medeniyet ne gerek?

sktr git hurma ye!

kula kulluk yap.. it gibi yasa.. cocugunu seyhler badelesin.. ortadogunun butun izdiraplari uzerine olsun.

bu dakkadan sonra sonuna kadar mokoko

(bkz: svihs)
  • isyan etse de, bir daha akp'ye oy vermese de artık çok geç. bunun farkında olan insanların da "svihs" demesi çok normal. çünkü iş işten geçti. ülkenin kötüye gideceğini baştan beri söyleyen insanlara "vatan haini" dediler. şimdi bize vatan haini diyenlere saygı mı göstermemizi istiyorsun?

ülkenin böyle bir duruma geleceğini defalarca söyledik. onlar inanmadı. şimdi ise bizim elimizden gelen tek şey "svihs".
  • --- spoiler ---

ühüh melis anlıor msn sırf bzden zulüm grdüklri içn akp'ye oy vrrdi onlr.

--- spoiler ---

bu arada isyan edenin de ölüsünü...
  • kendi partim? muhalefeti de aptal ülkenin.

bir de şunu denesek mesela, partizanlık yapmasak, benim partim senin partin olmasa. partiler hükümetler halk için olmaya devam etse, bize zerre faydası dokunmayan aptalca şeyleri öküz gibi desteklemek mantıksızlık olarak görülse falan..
  • koyduk mu? kazandık, ananıza şunu yapacağız diyen adam isyan ettikten sonra nasıl kabulleneyim onu? defalarca anlatıldi belki bunların olacağı. o zamanlar kulak tıkayan adamlara şimdi gel kardeşim haklısın mi diyeceğim?