şükela:  tümü | bugün
  • valla benim cok hosuma gidiyor *

ayrica dogru yazilmasi icin,
    (bkz: svish)
  • gayet yerinde bir eylemdir.

o isyankar vatandaş seçim sandığına gidip, gene akp'ye ve reyiz'inee oy verecek, svihs demeyelim de ne diyelim?
  • hak verdiğim deyiş. 24 haziran akşamı bize koyduklarını iddia ederlerken bile, kendinizi de memleketi de yaktınız kardeşim dedik ama buna karşılık da fetöcü, pkklı, dış mihrak filan olduk. gelinen noktada ise her şey ortada. neden üzüleyim ki. sahiden de "su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim."
  • teğmenberrendo denilen muhahahahahahahaha fetocü sıçmığın ortaya attığı tez.
  • isyan etse de, bir daha akp'ye oy vermese de artık çok geç. bunun farkında olan insanların da "svihs" demesi çok normal. çünkü iş işten geçti. ülkenin kötüye gideceğini baştan beri söyleyen insanlara "vatan haini" dediler. şimdi bize vatan haini diyenlere saygı mı göstermemizi istiyorsun?

ülkenin böyle bir duruma geleceğini defalarca söyledik. onlar inanmadı. şimdi ise bizim elimizden gelen tek şey "svihs".
  • --- spoiler ---

ühüh melis anlıor msn sırf bzden zulüm grdüklri içn akp'ye oy vrrdi onlr.

--- spoiler ---

bu arada isyan edenin de ölüsünü...
  • kendi partim? muhalefeti de aptal ülkenin.

bir de şunu denesek mesela, partizanlık yapmasak, benim partim senin partin olmasa. partiler hükümetler halk için olmaya devam etse, bize zerre faydası dokunmayan aptalca şeyleri öküz gibi desteklemek mantıksızlık olarak görülse falan..
  • koyduk mu? kazandık, ananıza şunu yapacağız diyen adam isyan ettikten sonra nasıl kabulleneyim onu? defalarca anlatıldi belki bunların olacağı. o zamanlar kulak tıkayan adamlara şimdi gel kardeşim haklısın mi diyeceğim?
  • tam bir orospu çocuğu söylemi.

ulan bok yiyenler! hayatınızda her şeyi doğru mu yaptınız? bu adam da kendince hata yaptığını kabul etmiş ve isyan ediyor. bu adama "sen hata yapmaya devam et, isyan etme" demek de ne demek?

bir de farklı bir grup orospu çocuğu, akp'ye yüksek oy çıkan illerdeki haberler için bu yorumu yapıyor. bu tarz bir ilde çiftçi isyan etmiş, adam anında geliyor svihs yazıyor. ulan amk çocuğu, o çiftçinin hangi partiye oy verdiğini nereden biliyorsun? adam belki akp'ye hiç oy vermemiş ama bizim ekşici orospu çocuğu her şeyi mükemmel bilir. neyse ya ta amınıza koyayım sizin. sizin gibi orospu çocukları varken akp yüz yıl daha gitmez.

arz ederim.
  • embesil muhalif hareketidir. böyle yapın ki "onlar da beni dışlıyor. ben iyisi mi yine mahalleme döneyim." desinler. sizde zerre akıl yok. bunu fırsat olarak görmek yerine, bu insanları kazanmak yerine böyle yapmaya devam edin ki akp iktidardan hiç inmesin.