şükela:  tümü | bugün
  • baslik karakter sinirlamasina takildi.

tam olarak: "ak saray, gercek sahibine türk gencine üniversite olarak tahsis edilecektir." seklinde olan iyi parti genel baskan yardimcisi ümit özdag'a ait olan söz.

https://twitter.com/…uzen/status/929629744907407360

egitime verilen önemin bir nisani olarak yerinde buldugum, temennin ötesinde olmasini dilegim sözdür.
  • bir seçmen olarak sözlerinde dururlarsa oyumu sonsuza kadar alabileceklerini gösteren beyan. üniversite olsun da bi işe yarasın beton yığını.
  • kesinlikle bu söylemlerine devam etmesi gereken, şayet seçimden galip gelirse söylediklerinin fazlasını yapmasını temenni ettiğim iyi parti genel başkanı sayın meral akşener'in keyfimi yerine getiren söylemi.

belli bir kesim kesinlikle bir şeylerden artık bunalıp yorulmuş durumda ve bizi ayağa kaldırabilecek, bununla birlikte türkiye cumhuriyet'inin ayağa kalkmasını sağlayabilecek bir lidere ihtiyacımız var. keskin ve pasife edilmemiş muhalafet tüm partileri koltuklarında titretebilir ki kısa zamanda kaygıları çoğaldığı aşikar durumda. bu tarz çıkışları daha fazla yapmamız gerekiyor ve ben güzel şeyler olacağına inanıyorum.

ihtiyaç durumunda parti oluşumlarında aktif rol bile almak isterim. yeter ki halkın seviyesine inerek onları anlayarak ve dinleyerek çözüm önerilerini sunabilelim. bu ülke bir gün aydınlığa kavuşacak ve bu neden son düzlükte olmasın? arkanızdayız bilin istedim sayın başkan. büyük bir heyecanla takip ediyoruz konuşmalarınızı.