şükela:  tümü | bugün
 • yoğun troll falliyetleri ve üstüne ssg'den sonra kanzuk'un da amariga'ya topuklaması sonrasında ekşisözlük'ün yakın zamanda alacağı yeni isim.

  her başlığa doluşup muhalif entry girenleri bokluyorlar. kendi boklarını da en gerçek en doğru bilgiymiş gibi yaldızlayıp satmaya çalışıyorlar.

  tepki gösterince de düşünce özgürlüğü falan diyorlar.

  dünyanın düz olduğunu mantığa bürüyerek anlatmaya çalışmanın, evrimi dinle yanlışlamaya çalışmanın, fikir özgürlüğünü istememenin de fikir özgürlüğü olduğunu savunmanın derdine düşmüşler.

  demokrasinin bug'ını bulmuşlar. toplumu zehirledikçe zehirliyorlar. gerdikçe geriyorlar.

  laiklik gibi, çağdaş ve bilimsel eğitim gibi, sosyal hukuk devleti gibi kendilerine uzak kavramları sürekli ilkokul 5 düzeyi argümanlarıyla kötüleyip, din, ümmet, biat, içinde bolca siyasal islam sosu bulunan sahte bir milliyetçilik propagandası pompalıyorlar.

  karşı isen tü kaka terörist fetöcü allahsızsın. çağdaşlık demek çıplak gezmek demekse ben çağdaş değilim, ezan bayrak tek millet hüloooooğ muhabbetinden gına geldi artık.

  türkiye'den siktirle kovulacakları gün yaklaştıkça şiddettin dozunu arttırıyorlar. zaten tek görevleri kaos herkes isyan edince düzeni kan dökerek sağlamak ve isyan noktasındaki insanları bezdirip, 80 döneminde yaptıkları gibi ülkenin ilerici kesimini bir kez daha yok etmek.

  bir yere gitmeyeceğiz. burası bizim.

  sizin nereye kadar yolunuz olduğunu söylersem anneciğiniz üzülür.

  (bkz: anladın sen onu)