• tanımak kolaydır.

  - a.k. partisi vs herhangi bir başka kimse/kurum/kuruluş durumunda tarafları bellidir. a.k. partisi tamamen haksız olsa bile, en azından konu sulandırılır, a.k. partisi konuyla alakasız bir doğru ile savunulmaya çalışılır, dolaylı ilişkilendirerek doğrulama tekniği kullanılır.

  - 300 veya daha az entry'leri vardır, çoğu entry haziran 2013'ten itibaren girilmiştir. özellikle ilk 100 entry son derece acemicedir.

  - entry'lerin önemli bir kısmını futbolla ilgili olanlar oluşturur. başka bir boktan anladıkları yok, gerçi futboldan da pek anladıkları söylenemez ama futboldan anlamak bir yetenek değildir.

  - bazı kitaplar ve yazarlar hakkında başka sitelerden oradan buradan arak olduğu yazarın tarzıyla tutarsız olduğu için besbelli olan bazı yazılar vardır. mesela aradan 3 cümleyi kopyalayıp google'a sorarsınız, getirir size aslının nereden geldiğini. bu yazıların sonuna da yazının geri kalanı ile pek alakası olmayan, ancak cahil bir adamın elinden çıkmış olabilecek birkaç cümle ekleyiverirler. kifayetsiz muhteris egosu herhalde.

  basın troll butonuna görünce, acımayın.
 • şu sıralar kendilerinden haber alınamayan arkadaşlara verilen isim.
  kayıp trilyon davası gibi, kayıp ak troller olarak tarihte yerlerini alırlar gibi.
 • resmi olarak adlarını konulmuş ve bizim troller olarak literatüre geçmiş, siyasi düşüncesini kişisel menfaat uğruna satmış kişiler, kimileri ise gönüllülük esasına dayalı hizmet vermektedir ki onların sayısı giderek azalmaktadır.
  sahipleri tarafından adam yerine konmamaktırlar ve yine sahipleri tarafından layık oldukları gibi troll olarak adlandırılmaktadırlar.
 • milli iradenin en skindirik organı. koy önüne makarnasını, bulguru zabbaha kadar tweet atsın dursun amk. entry de girebülü.
 • zavallı emir erleri.
 • 24 şubat 2014 rte bilal erdoğan ses kaydı başlığında tutuşmuş şekilde yampiri yumpiri yapıyorlar. şimdi bu salakları tek tek donuz'a eklesem mi, eklemesem mi diye düşünür oldum. hayır eklesem ne kaybederim? mantıklı bir cevap arıyorum.

  "ak troller" hakkında kafamda bir tanım veya verebileceğim bir örnek anca bunlar sümeyye'nin köpekleridir olur. başka da bişey olmaz.
 • ben bunlari anlamiyorum lan. cebinden 30 liranı calsak kiyameti kopartırsın. nedir senin bu gercekleri inkar etme sevdan be utanmaz arlanmaz!
 • (bkz: ak mal)
hesabın var mı? giriş yap