• ingilizce adı chronicles of evil olan 2015 kore yapımı suç ve gerilim filmi.

--- spoiler ---

--- spoiler ---

bu koreliler twist ending ve intikam işini iyi biliyorlar. sonunu doğru tahmin ettiğinizde bile tahmin ettiğinizden daha fazla sürpriz görmek gibi zevklisi yok.

kumpas kurulan adamın iki oğlu olduğunu ve çocuklarından diğerinin genç polis karakteri olduğunu düşünmüştüm. tahminim yetmedi, üstüne bir de kumarhaneyi zehirleyen adamın oğlu çıktı ki dumur oldum. insanın içini burkan,üzen ve şaşkın bırakan beklenmedik bir finali var.

--- spoiler ---

--- spoiler ---

ayrıca bunu beğenen yongseoneun eupda'yı da izlesin.
  • (bkz: the chronicles of evil)

oldukça güzel kurgulanmış filmlerden biri. (türkçe'ye de şeytanın günlüğü olarak çevrilmiş.)
  • beynimi yakan film twiste doymuyor maşallah. ya abi bu koreliler çok iyi film yapıyo işi biliyolar yea diye durup dururken ortaya söylediğim lafın üstüne e hadi aç da bi tane izleyelim dendi. öylesine açtık izledik pek bir beklentim de yoktu ama vay bee oha lann lar havada uçuştu tam olarak klasik bir kore yapımı önce kan dondurur sonra göz doldurur swh
    bu arada malum yerde giren i can’t get you off my mind şarkısı da ayrı güzeldir baslar tüylerimi diken diken etti ne yalan söyliyim
hesabın var mı? giriş yap