• gs trolu .

(#90244593) bu entry de o kadar net konusmus ki sanki yarin gs nin hakem tarafindan dogranip basaksehir in sampiyon yapilacagindan emin sanirim. sampiyonluk gasp edilecek falan yazmis.

peki bi soru sorayim tam tersi olur da gecen hafta ki rize maci gibi ,hafta icinde oynanan kupa finali gibi rezil hakem kararlariyla gs kazanirsa ya da macta hic bir sey olmadan gayet normal sekilde gs kazanip sampiyon olursa bu entry i editleyip " ben algici bir ergenim kasten boyle bir algi calismasi yaptim kazandik ve artik gerek kalmadi mutluyuz " yazacakmisin ?

tabiki hayir. ıste bunu bildigimiz icin gs in adalet degil imtiyaz ve kayirilma pesinde oldugunu soyluyoruz ve bunu dunya alem biliyor.

neyse ugrasamam engelledim gitti.

edit : mesaj alimi kapali oldugundan ( neden acaba ) baslik altina yazilmistir.
  • sığ düşüncelerin adamı.

(#80920750)
  • arabistan futbol ligi'ni kıskaca alan soruşturma hakkında hiçbir fikri olmayan yazar. insanlar basit google araştırmalarını dahi yapamıyorlar 2019 yılında. ne kadar acı değil mi?

spk kontrolündeki kulüplere yolsuzluk iftiraları atan, sosyal medyanın arkasına sığınıp hiç tanımadığı insanlara salt futbol sebebiyle hakaretler eden bu arkadaş, "bu transfer asla olmaz, inanan davardır" gibi garip çıkışlar yapıp ters köşeye yatmıştır. olay bu kadar basittir. lafımın arkasındayım gibi çabalarla yok yere kendini rezil etmemelidir.

ya da kendi bilir, fenerbahçe'nin her ucuz yollu transferinde sağa sola hakaretler saçarak kendini bu duruma düşürmeyi seviyorsa diyecek bir şey yoktur.

aslında kimsenin de kendisine bir hakaret ettiği de yoktur. hele şahsımın kendisine ettiği hiçbir hakaret yoktur, bulamazsınız. yukarıda bir arkadaş davar yazmış, o da kendisinin sıkça diğer yazarlara karşı kullandığı bir kelime zaten, söz sahibinindir örneği olmuş, alınmış beyefendi. orijinal bir arkadaş belli ki.

her neyse. ders olsun demiştik de ders alacağa benzemiyor.
  • görsel
    kahin ahtapot paul mübarek.
  • galatasaray organize troll örgütü 3 ***'lı kepaze üyesi.
  • insanlara davar derken bundan sonra daha dikkatli olması gereken bir arkadaş. zira kullandığı bu kelimeler, dönüp dolaşıp kendine varabiliyor sonunda. bundan sonra üslubuna dikkat edecek, aklı başına gelecek diye umuyorum.

bilgi sahibi olmadan bol keseden atmanın bir manası yokmuş, artık öğrenmiş olması gerekiyor.

bu arkadaş neler demişti: https://eksiup.com/p/a3511122tu4d

(bkz: #92146567)
  • (bkz: #83183159)

kendisi sosyo-psikolojik tespiti için tebrik ettiğim yazar.
  • ağır galatasaray trolü. ak partili trollerle aynı çizgide. ali koçu ülkeyi karıştırmakla, bölücülük yapmakla falan suçluyor. galiba bu gs trolleriyle ak troller ortak hareket ediyor zaten gs başkanının ali koç için açıklamasını okudum mektubu erdoğan'ın danışmanı veya bahçeli yazmış sandım. nasıl bir camiaysa kumarbazı, fetocusu, retocusu, vergi kaçakçısı hepsi bunlarda, lise desen zaten komple mason yuvası.
  • benim yazdığım tespiti sanki kendisi düşünüp bulmuş gibi kelimeleri değiştirip tekrar entry giren yazar. demek ki kendine ait bir fikri yok
  • herkese özel mesaj yoluyla "davar" diye hitap eden mükemmel yazar.
hesabın var mı? giriş yap