şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hayatımda gördüğüm, okuduğum en zaytungumsu zaytunglar zaytungu haberi yazmış websitesidir. adeta apışıp kaldım, ne diyeceğimi bilemedim. yorum bile yapamadım. nutkum tutuldu. dizlerimin bağı çözüldü. basiretim bağlandı. falan diye gider.

  ve karşınızda altın ahududu ödüllü blog, akademi dergisi. ve beni leb-ü ebkem bırakan yazı. hayrını görün.
 • bu sabah şans eseri, akkuyu nükleer santralı ile ilgili bir yazı ile keşfettiğim site. içerikler ciddimi, yoksa bizlerle ağır taşşakmı geçiyorlar anlayamadım. akademi bunun neresinde çözemedim. örnek başlıklar için:

  helal sertifikalı tavukların sertifikası gerçekmi ?

  türkiye ibneleşiyor, ibneleşmeye sessiz kalma.

  hiç şüphesiz taciz ve tecavüzler devam edecek !
 • hayatımda gördüğüm en saçma türk komplo sitesidir.yalnız sitenin yazarının süleymancı olma gibi bir ihtimali vardır.benim anlamadığım benim tanıdığım süleymancılar bu tip saçma işlerle meşgul olacak adamlar değil.bu işle meşgul olan kişiler gerçekten süleymancı mı yoksa ağır troll mü çözemedim.

  edit

  binlerce yil once baska bir gezegene gonderilen dunyali muslumanlar

  (bkz: af buyur?)
 • hükümete karşı oldukça muhalif bir tutum sergileyen süleymancı dergi. "muhalif" derken, alıştığımız cinsten bir tatlı su muhalifliği değil, "akpkk" hatta "afrin operasyonu vatana ihanettir!" diyecek kadar muhaliflik. (bkz: yürek yemek)
  derginin youtube kanalı burada.

  mesela şu videoda (bkz: 30 ocak 2018 furkan vakfı'na operasyon) olayı üzerinden ak parti ve erdoğan'a oldukça sert ve islamcı çevrelerde çok göremeyeceğimiz bir rasyonellikle giydirmekteler.

  süleymancılar, bildiğim kadarıyla hükümete yakın, ya da en azından bugüne kadar hükümetle pek sorunu olmayan bir cemaatti. nereden bakarsanız bakın, islamcı camia içerisinde oldukça önemli bir ağırlığa sahip olan bu cemaatin böylesine muhalif bir tutum sergilemesi, bence çok önemli ve dikkate değer bir durum; ancak bu önemin derecesi, derginin, cemaatin ne kadarını temsil ettiğine göre de değişir; çünkü "süleymancıların arasında binlerce sahtekar ve münafık var!" isimli bir videolarıda bulunmakta.

  kendilerine sağlık, mutluluk ve kayyumsuzluk diliyorum.

  edit: imla
 • ilginç bir youtube kanalı herkes mason-sabataycı bu çok şaşırtmadı ama hükümete gördüğüm en sert muhalefet ve kamuoyuna yansımış isimlere söyledikleri süleymancı cemaatinden görmek şaşırttı