şükela:  tümü | bugün
 • istatistik ve analiz adlı youtube kanalının yeni adı. ben zamanında çok faydalanmıştım kendilerinden. gerçekten yaptıkları işi iyi yapıyorlar ki bu kadar büyüdüler. e bize de duyurmak düşer. sömürün efenim.
 • istatistik ve analiz kanalının yeni ismi. izledikçe yetersizliğime yanıyorum bu da adım atmak için bana güç veriyor.
 • güzel konular hakkında güzel ve detaylı bilgiler veren bir kanal, kanalın gelirleri direkt hayır kurumlarına bağışlanmaktadır.
 • özel dershanelerin, okulların, üniversitelerin bizlere söylediği yalanlarla ilgili çok güzel bi videolarına denk geldim. gerçekleri gün gibi açıklamış, hocamız. izlemenizi tavsiye ederim, sadece denk geldim hocanın ismini bile bilmiyorum. reklam falan amacım yok yani. zaten kanalın tüm gelirleri hayır kurumlarına gidiyormuş, fayda sağlarsam ne mutlu bana.
  söz konusu video
 • müthiş bir youtube kanalı. sempatik ve bilgili hocamız iyi ki varsınız.
  "çaresizlik, en büyük gücümüz. tırmalamaya devam."
 • çok severek takip ettiğim youtube kanalı. hayatın gerçekleri acı ama hoca öyle bir anlatıyor ki gülmekten kendinizi alamıyorsunuz. hali hazırda büyümekte olan kanal. çok daha fazlasını hakediyor. bu yüzden takip edin efenim.
 • istatistik ve analiz başlığına yazmıştım, buraya da yazıyorum. sırf hocanın açık sözlülüğü ve açık yürekliliği için bile izlemeye, takip etmeye değer bir kanal. akademiye dair çok doğru tespitleri var ve kesinlikle öğrenci dostu. behçet hoca gibiler ne kadar var bilmiyorum ama, iyi ki varlar.
 • ülkemizden böyle kaliteli insanların çıkması beni gururlandırıyor.

  t: michigan üniversitesinde misafir öğretim üyeliği yapan içerik üretisinin kanalı.
 • videolarını izlediğimde, iyi niyetli olduğunu bana hissettiren akademisyen. belli ki işinde tecrübeli, bazı şeylerin farkında, konuşmayı biliyor.

  böyle güzel insanların olduğunu bilmek çok iyi hissettirdi bana.

  ancak son videosunda riskten bahsederken çok risk almış. o risk bu risk değil hocam aman dikkat.
 • çok kaliteli iş yapan, güzel bilgileri akıcı şekilde sunan hocanın youtube kanalı.
  akademik kariyer düşünmememe rağmen o videoları da izliyorum, çünkü hiç yormuyor dinlemesi ve bir şeyler kazandığımı düşünüyorum.
  bazen hiç aklınıza gelmeyen konu hakkında, bazen aklınızda olup toplum tarafından gözardı edilen konular hakkında dobra dobra konuşmaktadır. örneğin özel okulların öğrencileri gereksiz pohpohlaması. samimiyetsiz bir durum, ayan beyan ortada ama pek de değinilmeyen bir konu. hoca çat çat açıklıyor.

  bizim nesil jet fadıl gördü sülün osman gördü en son çiftlik bank gördü. o yüzden algımız biraz değişti bence. her şeye çok temkinli yaklaşıyoruz. biraz da bundan hocanın bizi kandırdığı videolara kanmıyoruz ama son şans videosunda parayı gerçekten gönderdiğini söyleyerek(hala şüphelerim var*) hayatta şansın önemini uygulamalı olarak anlatmış. tabi yine de temkinli olmakta fayda var.
  alfa dalgalarıyla motivasyon artıran uygulama reklamı da harikaydı. paranın gücü, gelecekte bizi bekleyen şeyler hakkında konuşuyor. e zaten herkes komplo teorisyeni geleceği yalamış yutmuş diyeceksiniz ama kanalın ismi akademiklink, burada söylenen şeylerin altı dolu.