• istatistik ve analiz adlı youtube kanalının yeni adı. ben zamanında çok faydalanmıştım kendilerinden. gerçekten yaptıkları işi iyi yapıyorlar ki bu kadar büyüdüler. e bize de duyurmak düşer. sömürün efenim.
  • güzel konular hakkında güzel ve detaylı bilgiler veren bir kanal, kanalın gelirleri direkt hayır kurumlarına bağışlanmaktadır.
  • özel dershanelerin, okulların, üniversitelerin bizlere söylediği yalanlarla ilgili çok güzel bi videolarına denk geldim. gerçekleri gün gibi açıklamış, hocamız. izlemenizi tavsiye ederim, sadece denk geldim hocanın ismini bile bilmiyorum. reklam falan amacım yok yani. zaten kanalın tüm gelirleri hayır kurumlarına gidiyormuş, fayda sağlarsam ne mutlu bana.
    söz konusu video
  • müthiş bir youtube kanalı. sempatik ve bilgili hocamız iyi ki varsınız.
    "çaresizlik, en büyük gücümüz. tırmalamaya devam."
  • çok severek takip ettiğim youtube kanalı. hayatın gerçekleri acı ama hoca öyle bir anlatıyor ki gülmekten kendinizi alamıyorsunuz. hali hazırda büyümekte olan kanal. çok daha fazlasını hakediyor. bu yüzden takip edin efenim.
  • istatistik ve analiz başlığına yazmıştım, buraya da yazıyorum. sırf hocanın açık sözlülüğü ve açık yürekliliği için bile izlemeye, takip etmeye değer bir kanal. akademiye dair çok doğru tespitleri var ve kesinlikle öğrenci dostu. behçet hoca gibiler ne kadar var bilmiyorum ama, iyi ki varlar.
  • ülkemizden böyle kaliteli insanların çıkması beni gururlandırıyor.

t: michigan üniversitesinde misafir öğretim üyeliği yapan içerik üretisinin kanalı.
  • istatistik ve analiz kanalının yeni adı. kalitesine oranla abonesi az ve keşfedilmeyi bekliyor.
  • az önce paranın gücüyle alakalı bir videosunu izledim ve diyorum ki :
    hay ağzını öpeyim hocamcığım.
    söylediği her şeye katılmakla birlikte insanların paranın gücünü inkar etmesini aklım almıyor. neyse ki kendimden bir tane daha buldum, mutluyum.
    bu arada gerek akademik anlamda gerekse genel konular hakkında akıcı konuşarak kendini dinlettirmeyi başarabilen bir akademisyenin youtube kanalı.
  • videolarını izlediğimde, iyi niyetli olduğunu bana hissettiren akademisyen. belli ki işinde tecrübeli, bazı şeylerin farkında, konuşmayı biliyor.

böyle güzel insanların olduğunu bilmek çok iyi hissettirdi bana.

ancak son videosunda riskten bahsederken çok risk almış. o risk bu risk değil hocam aman dikkat.
hesabın var mı? giriş yap