şükela:  tümü | bugün
  • hacettepe üniversitesi çocuk gelişimi ve eğitimi bölümünün taze doçenti.

instagram sayfasında tatlı oğlu demir ile her akşam için zevkli, yaratıcı ve eğitici oyunlar yayınlıyor.

bilmemne anneleri ile dolu olan sosyal medyada yaptığı işlevsel oyunlar o kadar güzel ve samimi ki diğerlerinden hemen sıyrılıveriyor akademisyen anne.

(bkz: saniye bencik kangal)

instagram hesabı
  • ortalıkta dolanan bilmem ne annelerinden biri daha akademik olması insanların çocuklarına olan zaafı üzerinden takipçi kastığı gerçeğini değiştirmiyor .
  • yüksek dozda egodan yakında ölebilir. akademisyen olman neyi değiştiriyor. annesin işte sonuçta. ha çalışan annesin amenna. ama hemşire anne, mühendis anne, sekreter anne, bankacı anne olsan yazar mısın öyle bir kullanıcı adı. illa akademisyen olduğunun altını çizecek ya ego kraliçesi. nefret ediyorum şu akademisyen egosundan. öyle böyle değil hem de.

doçent olduğu zaman sınav öncesi, sonrası herşeyi dakikalarca paylaştı. vay arkadaş tamam doçent oldun. profesör olunca 5 sene sonra boğar iyice insanları. değişik ve güzel oyunlar vs paylaştığı için takip ediyordum kızımla oynarım diye ama sürekli şu akademisyen şeysini gözüme gözüme soktuğu için iyice ifrit olmuştum. son paylaşımında 'anneyim, akademisyenim ben, ben akademisyenim ama anneyim, daha önce de demişmiydim akademisyen' falan deyince neden çalışan anne değil de akademisyen diye yorum yapınca engelledi beni :) hay o lanet egon batsın.

not: akademisyenim ve kız babasıyım.
  • instagram ismi akademisyen anne olan ve yukarıda bahsedilenlerin aksine severek takip ettiğim çocuk gelişimi uzmanıdır kendisi.

oğlu demir ile evde yaptığı oyun aktivitelerini diğer annelere örnek olması açısından play store yüklemiştir yine akademisyen anne ismiyle.

saniye hanım yukarıda bahsedilenler gibi egolu olsa beyaza çalan saçlarıyla görüntü vermez, çoğunuz gibi en boyalı haliyle çıkardı karşımıza.

enerjisine hayran olmamakta elimde değil, güler yüzü tatlı dili, çocuğu ve eşiyle olan iletişimi takdir edilesi.

geçen hafta korkma! iyi bir annesin isimli kitabı satışa çıkmıştır.

hediye etmek isteyene hayır demem açıkçası.