şükela:  tümü | bugün
 • hoş sohbet bir yazardır kendileri.
 • günün iddaa kuponu başlığına yazdıklarını iki gündür takip ediyorum. vallahi çılgın atıyor.
 • bir tartışmada söyleyecek laf bulamayınca durup dururken hakaret edebilecek kadar hoş sohbettir kendisi.

  iki kitap oku da azıcık ufkun genişlesin genco, o vakit insanlara hakaret etmek yerine doğru düzün argümanlar üretebilirsin belki.
 • ulan macar karınca adlı haysiyetsiz bir, bu iki.

  adamların ağzı kanalizasyon gibi. bu herifle mesajlaşırken ağzımdan bir tane hakaret içeren kelime çıkmadı ama bu ergen gelip hem özelden hem de açık açık hakaret etmiş.

  hayır azıcık kafayı kullanabilseydi zaten yukarıda aklınca afişe ettiği muhabbet olmazdı.

  bilale anlatır gibi mode on

  genel olarak sözlükteki dinci tayfa ile bir şekilde tartışan herkesin katılacağı şey, alayının "en doğru dini ben bilirim, bizim gibi olmayanlar yanlış" kafasıyla hareket etmesi.

  bak süper zeka, sen burada ne demişsin "bir cok gercekten inanan insan gibi inansaydin ve bakabilseydin zaten hiç o yoldan ayrilmazdin." lan sen kimsin gerçekten kimin inanıp kimin inanmadığı hakkında fikir yürütüyorsun?

  olup olabileceğin en fazla diğer dinciler gibi genelleme yapıp iyi - kötü yargılarında bulunmak. anladın mı şimdi neden "siz" kelimesinin kullandığımı?

  ulan kimlerle nelerle uğraşıyoruz.
  bilale anlatır gibi mode off

  ha bu arada o izinsiz yayınladığın mesajlaşma tck 132 ye göre suç. ya sen uslu çocuk ol sil ya da ben sildirmesini bilirim, üzerine ettiğin hakaretlerle katlana katlana yol olmasın, sonra gelip zırıl zırıl ağlıyorsunuz.