• girişi ve çıkışı toplam bir kaç km süren otoparktır.
  • girmek zor cikmak imkansizdir. babasini da sevmezdim zaten.
  • kaza üreteci gibi bir otopark.

otoparkın çıkışa doğru giden ana yolda gidiş geliş ayrılmamış, diğer otoparklardan tek yöne alışık olanlar dönüşlerde burun buruna geliyorlar.

bir başka sorun da daima kör açılardan birleşen yollar. çıkış yolundasınız, yol duvara doğru ilerleyip ardından sola doğru kıvrılırken sağdan da sizin son ana kadar göremediğiniz ve yine çıkışa doğru hızla gelen bir trafik var. bu tür birleşmelerden sadece 30-40 metre içinde üç tane gördüm. biz dün sabah saatlerinde gittiğimizde otopark kesinlikle kalabalık değildi ama çıkmaya çalışmak yine de river raid'in ileri bölümlerini oynamak gibiydi.

sonuçta hayatımda gördüğüm en büyük kapalı otoparkın yollarını, sanki hiç yer yokmuş da mecbur kalmışlar gibi sıkışık ve riskli yapmışlar.

kalabalık bir günde bu hatalı tasarım yüzünden iki araç tokuşursa o otoparkın trafiği feci kilitlenir. gitmek durumunda kalırsanız çok dikkatli olun.
  • eytt sıktı bu kadar dönmek diyenlere tavsiyem, drift tekniği ile inin.

tabi önce ezberleyin öyle bodoslama olmaz kontra şart.

(bkz: handbrake drift)
  • kiz arkadaşımla birlikte başımızı döndüren oluşum.. otoparka inene kadar bi 5 dakka falan dönüyosun hiç durmadan..
  • girişi kadar çıkışı da olay, şikanlarla dolu otoparktır. yarın öbür gün ken blocku getirip şuranın tozunu attır yeğen denilebilir.
  • driftçi arkadaşlarının kıç ata ata inebileceği otopark.
  • vertigo 'dan muzdarip birisi olarak beni sarsıntılardan sarsıntılara gark etmiş otopark.
  • kendisine özel başlık açılacak kadar enteresan bir otopark. arabayla gitmeme sebebi.
    labirent gibi dolaşıp otoparkın girişine ulaşıyorsunuz. arabayı bagaja kadar kontrol ediyorlar. sonrada dünyanın merkezine iniş başlıyor. engelli otoparkı ilk otopark katındaymış allah'tan. belki alt katlarda da vardır ama ilk kata ulaşmak için bile dönüp duruluyor. yanlış hatırlamıyorsam aşağıya doğru 5 ya da 7 kat daha vardı.
  • herkesin girdigi kuyruk olan guney girisi yerine acibadem tarafindaki (city taksi'nin asagisindaki) girisinden girilirse az donemecle hedefe ulasilabilen otopark. ("otopark 3")
hesabın var mı? giriş yap