şükela:  tümü | bugün
 • acilen birilerinin çıkıp iki kelam edip özür dilemesi gereken ayıptır bu efendim. çalışanların belirli saatlerde "site sakinlerine" tahsis edilmiş olan ringlere binmemeleri söylenmiş. "fakirler"(!) ile seyahat etmek zor mu geliyormuş site sakinlerine diye insan merak ediyor. sizinki gibi zihniyetin içine tüküreyim, insanlık ayıbıdır bu insanlık!

  http://i.imgur.com/dthndip.png

  edit: belirtmek gerekir ki olayın şu anda yalnızca bu tarafını görerek yorumladım, çalışan yardımcı bayan(!)larla ilgili başka bir hizmetleri varsa da bu mektup bir şekilde yalansa da yine bir açıklama yapılması gerekmekte. ama sükut ikrardandır.
 • bir saf gyo projesinde olan bir ayıp.

  http://www.safgyo.com/content/k_yonetim

  bu insanların hepsi süper müslüman gördüğünüz gibi.
 • akasya sitesinde hep fakirlerin oturduğunu gösterir.zira bizim sitedekiler misal; tek bi toplu taşıma aracı kullanır o da uçak.yardımcı bayanları da uşak,şöför,bahçıvan hangisi müsaitse o bırakır evlerine.
 • insanlar ne ara bu kadar orospulaştı amk anlamıyorum gerçekten.tamam bu senin sitene verilmiş bir hizmet kullanacaksın tabi ama senin işten çıkıp eve geldiğin saatte o kadınlar da işlerinden çıkıp yorgun argın evlerine geliyor.sen yoruluyorsun da o kadın yorulmuyor mu ha dangalak?
 • (bkz: yardımcı bayan)

  (bkz: ) ?
 • ilk okunduğunda "onların anasını, avradını, insanlıklarını..." diye küfür etmeye hazırlanıp ilgili resimdeki yazıları okuyunca insanı bu tavrından vazgeçiren sanal ayıptır.

  eğer ki site sakinlerine tahsis edilmişse ve bir takım site yönetimi vasıtası ile bu karar sabit ise ve o servisin masraflarını aylık aidatlar olarak ödeyen site sakinleri mevcutken çok da fakir-zengin taşşağı döndürmeye gerek yoktur.

  ha o site yönetimi o çalışan kadınları karın tokluğuna çalıştırıyor ve ulaşım ve diğer giderleri için ek ödeme yapmıyorsa, ki bu noktada da kendilerine pek kızamayız zira yüce devletimiz de asgari ücret alan milyonlarca insana bunu reva görüyor, o zaman belki insanlık dersi vermeye kalkabilirsiniz lakin bu bahsedilen durumda kurallar çerçevesinde bir uyarı yapılmış.

  cevap vermeyi niye üstüme vazife gördüğümden emin değilim ama olsun 3 paragraf yazdık bile, geçmiş olsun.

  ek:doğuştan muhalif kişiliğim her şeye karşı çıkmama neden oluyor ne yazık ki. kim bilir belki yanlış olanı savunmuşumdur. yine de kimse laf edemez herkesin kendi değer yargılarını öttürdüğü bir avrupa ve nihayetinde dünyada yaşıyoruz, basın gidin.
 • sadece akasya sitesine özel değil, bu tarzdaki tüm sitelerde mevcut olan insanlık dışı bir uygulamadır. suç bu sitelerin yönetimlerinde midir yoksa ortalama bir daire kirası kadar aidat vermeyi normal kabul eden site sakinlerinde midir bilemedim.
 • (bkz: az yesinler de şoför tutsunlar)

  yani başka diyecek laf aklıma gelmedi.
 • akasya ismi "öylesine" seçilmemiştir. asya demek ne demek, malum. ak demek zaten parti demek. bu sitenin yapıcıları da muhtemelen ikisinin ismini de koyalım da cukkamız sağlam olsun diye düşünmüştür.

  ve tabi ki buralarda bayanlar çalışır, yardımcı bayanlar. o bayanlar baysın sizi, hatta boğsun. allah evlerinize ateşler salsın!

  ulan devlet bile, ki en iyisi bile en kötü şeylerin başında gelir, seyahat özgürlüğü diye bir kavram getirmiş; peki sen kimsin! sen kimsin ki insan ayrımı yapıyorsun! nasıl bir kötüsün? muhtemelen müslümansın di mi! elhamdürüllah hacım. amin.