• acilen birilerinin çıkıp iki kelam edip özür dilemesi gereken ayıptır bu efendim. çalışanların belirli saatlerde "site sakinlerine" tahsis edilmiş olan ringlere binmemeleri söylenmiş. "fakirler"(!) ile seyahat etmek zor mu geliyormuş site sakinlerine diye insan merak ediyor. sizinki gibi zihniyetin içine tüküreyim, insanlık ayıbıdır bu insanlık!

http://i.imgur.com/dthndip.png

edit: belirtmek gerekir ki olayın şu anda yalnızca bu tarafını görerek yorumladım, çalışan yardımcı bayan(!)larla ilgili başka bir hizmetleri varsa da bu mektup bir şekilde yalansa da yine bir açıklama yapılması gerekmekte. ama sükut ikrardandır.
  • (bkz: ring ne amına koduklarım)

fakirleri merak içinde bırakan ayıptır. yine hangi garibanı sikiyonuz lan.
  • insanlar ne ara bu kadar orospulaştı amk anlamıyorum gerçekten.tamam bu senin sitene verilmiş bir hizmet kullanacaksın tabi ama senin işten çıkıp eve geldiğin saatte o kadınlar da işlerinden çıkıp yorgun argın evlerine geliyor.sen yoruluyorsun da o kadın yorulmuyor mu ha dangalak?
  • özellikle; "yoğun saatlerde site sakinlerimiz ayakta kalmakta ve bu da site sakinlerimizin memnuniyetsizliğine sebebiyet oluşturmaktadır" kısmı deli eden ayıptır.

amk sanırsın ki site dediğin 30 bin dönüm arazi üzerine kurulmuş çiftlik. ulan şurda 2 adım gidicen zaten. ha ayakta kalmışsın ha oturmuşsun ne farkeder. kadın zaten bütün gün evde yer silmekten helak olmuş, bırak otursun 2 dakika nedir yani! sanki hepsi analarının karnından site sakini doğdular!! asıl varoş varsa bundan rahatsız olan site sakini görünümlü kenar mahalle dilberleridir kanımca.

çok çirkin ve aptalsınız! keşke ölseniz!
  • akasya sitesinde hep fakirlerin oturduğunu gösterir.zira bizim sitedekiler misal; tek bi toplu taşıma aracı kullanır o da uçak.yardımcı bayanları da uşak,şöför,bahçıvan hangisi müsaitse o bırakır evlerine.
  • bir saf gyo projesinde olan bir ayıp.

http://www.safgyo.com/content/k_yonetim

bu insanların hepsi süper müslüman gördüğünüz gibi.
  • (bkz: yardımcı bayan)

(bkz: ) ?
  • ayıptan öte bir ayıptır.

bu site sakinlerini boş otobüste ayakta götürecek bir yol biliyorum.
  • biri de dememiş ki madem yoğun saatler var 2. ringi koyalım. klas olanı budur, sana hizmet edene elinden geldiğince en iyi hizmeti sunmaktır. zengin olmak nasip kısmet işi ama klas olmak zor.

aidat parası veriyorlarmış he mi.. sikeyim böyle burjuvaziyi. onun bile bi şerefi vardı.
hesabın var mı? giriş yap