şükela:  tümü | bugün
  • tunel gecidinin sonunda yer alan, frankofon k v'nin alaturka kardesi.
  • bir gün öncesinden belirli bir masa için rezervasyon yaptıran gruplara: "sizi alt taraftaki yeni meyhanemize sepetleyiverdik,nedenini sorarsanız sizin yer ayırttığınız masanın yanındaki masa sayısı sizin kişi sayınızı dörtle çarptı sekize katladı,sizden kazanacağımız para olmaz olsun yeni kalabalık masa huzur ve rakı dolsun" diyerek akbabalı meyhane sevenleri kendilerinden soğutan, o yeni lokantadaki yere al da ananı git dedirten meyhane.
  • bir udi var bu meyhanede, ne isterseniz onu çalıyor. böyle içli şarkı söyleyen birini daha duymadım, değişik. ayrıca rafet el romanı'ı gördüğüm mekan. tüm gece bir seri katil bakışı attı masamıza o da ayrı değişik.
  • (bkz: rahim)
  • çeliktepe cengizhan lisesi'nde boş ders tadında bir akşam geçirebileceğiniz meyhane. eğlendik mi? eğlendik.
  • rahat ettiğim mekanları severim
    insanların rahat olduğu mekanları daha çok severim
    uzun zamandır beri süreklilik arz ederek gittiğim mekan
    sporcusundan, oyuncusuna, şarkıcısından, ceosuna birçok insan gördüm bugüne kadar
    hepside son derece rahatlardı
    köşede kalmış eğlenceli mekan burası benim için
    rakı içip masanda udi ile birlikte sarhoş şarkıları söylemeyi eğlenceli buluyorsan senin içinde eğlenceli olacak mekan
    tabiki merdivenin alt kısmında oturmak dezavantajdır ama merak etme sende eğleneceksin
    sıcak yada soğuk meze tavsiyesinde bulunamam
    fiyatlar biraz ortalama üstü
    ama buraya rakı içip şarkı söylemek için gideceksin
    ne meze ne de ucuz yada pahalı olduğu için değil
    severim burayı
  • meze: 5/10, yemek: 5/10, eğlence 7/10, fiyat performans 5/10.

gidilmez kısaca. bu seviyelerde meyhane arıyorsanız bunun yerine giritti otel’in yanındaki meyhaneciye gidebilirsiniz, aynı eğlence orda da var ve fiyatı daha uygun.