1184 entry daha
  • evet kar amacı güden bir müesese. yıllık ya da belli periyotlar da ücret talep ederler. bir de bulmuşlar bir mahkeme kararı şeref madalyası gibi soyacakları gariplerin gözlerine sokuyorlar. bunu da anladık. tamam da kardeşim sırf gözümüzden kaçan bir nedenle uber'e kayıtlı karttan kaza ara bir ucret kesildi diye iki yıldır hiç bir ücret talep etmezken şimdi 95 tl ödemek zorundasınız ne demek. ulahn askeriz dedik, durumlar orta da dedik, önceden de böyle haraç girişiminiz olmuştu dedik, talebinizi geri çekmiştiniz dedik... illaki "vereceksin" dediniz. son olarak hakem heyetine başvurduk hoş oradan da bir menfi bir icraat beklemiyoruz dayarlar faizi kullanmadığımız kredi kartından şimdi. nacizane önerim kredi kartı gibi kimi zamanlarlar luzumlu olabilecek sonrasında luzumsuzlaşak bir illete tabi olmak istemiyorsanız akbank ve benzeri simsar kardeşler yerine enpara gibi hoş bir nimetten faydalanın. ki faydalanıyorum hali hazırda kafam arımıyor en azından.

şunu belirtmeden geçemeyeceğim internet bankacılık arayüzü kötü olan, kullanıcısı dostu değil hasmı olan başka bir banka var mı bilmiyorum. soyacakları insanlara daha anlaşılır bir hizmet vermelerini soydukları insanlar adına talep ediyorum.

bunu da geçmeyelim. sanırım bu simsarlar pek çoğunda var bu ama bunlar da sanki daha bir hakim durummuş gibime geldi. bunlarla telefonda görüşmek imkansıza yakın. ama imkansız değil tabi sözlük ve sözlüğün değerli yazarları sağolsun. onlar olmasa bunların call center çalışanı yok sanacağız. akbank'ın müşteri hizmetleriyle görüşmek istiyorsanız, böyle bir eziyete hazırım diyorsanız "kayıp çalın kart bildirimi" tuşuna tıklayın stresinizi varsa çözülmesini beklediğiniz ve çözülmeyeceğine sizi temin edeceğim bir durum buradan bildirin. dediğim gibi en azından stres atarsınız. bunlar gibi kurumsal simsarların kahrını garibim call center çalışanları çeker.
4376 entry daha
hesabın var mı? giriş yap