• akbank cep şubesi'nin de yeni hali.
  • tarihin en yavaş internet şubesi.
  • bir de reklamı var bunun. kafedeki kıza yazılmaya çalışan ama daha tanışma fırsatını bile çekingenlik ve utancından yakalayamayan elemanlı olan. sonra piçin teki geliyor; -hal ve hareketlerinden anladığım kadarıyla- bir yol veya yer tarifi soruyor kıza, sonra bir espri, gülüşmeler falan, hoop kaptı kızı.

uyuz oluyorum arkadaş. eskiden reklamı olsun, filmi olsun, kitabı olsun, o naif insanlar elbet kazanırdı. duygusal romantiklik haricindeki herşey de artık nostaljik ve hatta gerçek dışı kaldı çağımızda. ama yine de bunları bir erdem gibi koruyorduk hayallerimizde, romanlarımızda, şiirlerimizde. bu bile artık kalktı hayatımızdan. ben bundan dolayı çok öfkeleniyorum.

yani banka diyor ki, "iki güzel lafla alırım aklını, sonra seni kullanıp kullanıp atarım kenara." bunu da reklam yapıyorlar.

tamam, sakinleştim. bir reklamdan nelere ve nerelere daldım. yalnız, akbank bu reklamın devamını çeksin ve kafenin iç tarafında, arkalarda kalan o naif çocuğa lütfen en azından bir şans tanısın. tek dileğim budur.

(bkz: hatunların efendi adam yerine piç tercihi)
  • (bkz: citidirect)
  • en boktan internet bankacılığın kendisidir. akşam 6:40 civarında talep ettiğim direkt şifrem (şifremi unuttum yenisini istedim) ertesi gün öğleden sonra gelmiştir. ben işimi bitirdim canım saol.
  • neredeyse bin tane şubesi olup direct banking yapıyorum pozuna bürünen bankalarımızdan bir yenisinin isim icadıdır
  • (bkz: #29525006)

ulan çekmediler ya bu reklamın devamını!?

ağbi, harbi uyuz oldum şimdi.

anunuza koyiim.
hesabın var mı? giriş yap