şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: #79723055)
    (bkz: #79754238)

burada problemlerimi anlatmıştım. sonrasında da müşteri hizmetlerine bağlanmakta sorun yaşadım. peki nasıl bağlanacaksınız? çok basit, sesli yanıt sistemine probleminizin ne olduğu sorulduğunda saçma şeyler söylüyorsunuz. mesela ben, “klimam bozuldu” diyerek bağlandım. gerçek problemimi her söylediğimde 10 dk beklediğim halde bağlanamadım. ama klimam bozulunca 10 saniyede ulaştım. belki sizin evde patates bitmiştir, bunu söyleyerek hemen bağlanabilirsiniz. yıldırma politikası mı, müşteri hizmetlerine yatırımın az olmasından mı, gelir düzeyi daha yüksekleri en ön sıraya almalarından kaynaklı mı bilmiyorum ama normal şekilde bağlanılamıyor, böyle salakça şeyler üretmek durumunda kalıyorsunuz.
  • bşr kadına bağlanmaktan daha zordur
  • (bkz: bağlanamamak)
  • paranız kadar hızlıdır.

her bankada bulunan paranıza, kredinize göre bir notunuz vardır.
    bu notunuz ne kadar yüksek ise telefon ettiğinizde ivr o kadar hızlı bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlar.
    banka şubesine gittiğinizde sıranız o kadar çabuk gelir. (hatta bazı bankalarda şube çalışanlarının gülümseme katsayısı sizin notunuz ile doğru orantılıdır.)

eğer notunuz yeterince yüksek ise vip müşteri hattınız/numaranız olur zaten bu tantanaya hiç girmezsiniz.