şükela:  tümü | bugün
  • #78074575 numaralı entryde gayet güzel ifade edilmiş. biz sizin açılım yaptığınız (bkz: kürt açılımı) günlerde "teröristle barış olmaz" "bunlar şehirlere yığınak yapıyor" "pkkya toparlanma fırsatı verdiniz" dedikçe bize küfür ediyordunuz.

feto için "bunlar devlet içinde yapılanıyor" "tehlikeliler" dedikçe de küfür yiyorduk fakat ona ayrı başlık açmak lazım.

şimdi bakıyorum, terör konusunda kimseye mangalda kül bırakmıyorsunuz. çözüm sürecinde de ekşi sözlüğü takip ediyordum. chpkkfetö bilmem ne diyen hiç kimse yoktu. bir hocaefendinizi, bir çözüm sürecini yalayıp duruyordunuz. dışarıda türk bayrağı taşıyan arabalara emrinizdeki trafik polisleri ceza kesiyordu.

gayet safiyane soruyorum. açılım sürecinde ne hissediyordunuz? açılım sürecini desteklediğiniz için vicdan azabı çekiyor musunuz? açılım sürecinin sonunda doğuda yığınak yapılan şehirlerde yaşanan çatışmalarda şehit olan güvenlik personelleri için sorumluluk hissetmiyor musunuz?

anlamıyorum arkadaş. hoca efendimiz şöyle iyi insanlar böyle süperler deyip hem bu soysuzları devletin en kritik noktalarına yerleştirdiniz, bugün sizden iyi anti-fetöcü yok. sizden başka herkes fetöcü!

gene anlamıyorum. pkkya toparlanacak fırsatı verdiniz. teröristlerle pazarlık ettiniz. sınırda davet edip salıverdiniz. şehirleri silah deposuna çevirecek kadar gözünüzü kapadınız. e ulan şimdi de vay bunlar şöyle böyle en büyük anti-terörist gene siz oldunuz.

pkklı ifadeleri ile vatansever askerleri terörist diye hapse attınız ulan!!

reyisiniz öcalan'a "sayın", şehitlere "kelle" dediğinde neden burada abuk sabuk başlıklar açmıyordunuz? var mı o günlerde bunlara tepki gösterdiğiniz bir entry aranızda bir tanesi şuraya link koysun özür dileyecem ulan.

sade vatandaş olarak, ben sizin samimiyetinize nasıl inanayım ulan? sizinle nasıl omuz omuza vereyim. sizinle ben nasıl ortak bir noktada buluşayım. her konuda 180 derece dönen insanlarla benim ne gibi ortak bi yönüm olabilir.

uzaktan kumandalı insanlarsınız. biri işaret ediyor hiiiç sorgu sual yok sadece saldırıyorsunuz.

--- spoiler ---

-habur’da davul zurnayla karşılayan sizdiniz.

-şiwan perverli, apo mektuplu mitingler yapan sizdiniz.

-askerin polisin elini kolunu bağlayan sizdiniz. şehirlere bombalar yığılırken “valilere operasyon yapmayın” talimatını veren sizdiniz.

-üniversitelerde örgüt elemanlarını tepemize çıkaran sizdiniz. fırat çakıroğlu’nı şehit eden sizdiniz.

-biz örgüt anamızı sikecek birşeyler yapın derken “analar ağlamasın” diyen sizdiniz. “faşistsiniz, kürtleri katletmek istiyorsunuz” diyen sizdiniz.

-oslo’daki rezaletin baş mimarı sizdiniz.

-türk milliyetçiliğini ayaklar altına alanlar sizdiniz.

-kürt vatandaşlar rahatsız oluyor diye andımız kaldıran sizdiniz.

-hdp ile işbirliği yapıp, barış ayağına kürtlerden oy kapma planları yapan, sizdiniz.

-7 haziran’da kürtlerden yeteri destek gelmeyip, asıl destek hdp’ye gidince çözüm sürecini askıya alıp savaşı başlatanlar sizdiniz.

-kendi yediğiniz bokları temizlemesi için bölgeye “ölmesi” için tertemiz polis-askerleri gönderen sizdiniz. hani o çözüm sürecinde hiç aklınıza gelmeyen polisler. kanları pkk’nın kadar bizzat sizin de elinizde.

-kürtlerden yeteri desteği bulamayınca türk milliyetçiliğine soyunan, bu sefer de milliyetçi oyları almak için operasyonlar düzenleyen sahtekarlar sizdiniz.

-çözüm süreci boyunca mecliste, sokakta, üniversite devamlı ezdiği milliyetçilere, nihayet bozkurt yapanlar da sizdiniz.
    --- spoiler ---