şükela:  tümü | bugün
  • bireysel olarak başlattığım ve inanıyorum ki çok fazla destek görecek kampanyadır. kısa kollu gömlek ve 25*30 bayrak ile tank ve f16'ları etkisiz hale getiren şanlı gençliğimiz, terörü de bitirecektir inşaallah. destek oluyoruz haydi arkadaşlar.

şahsım adına çok zengin değilim ama ayda bir kardeşimizi otobüsle hakkari, şırnak gibi şehirlerimize göndermek isterim. az çok demeyelim boş geçmeyelim.
  • katıldığım kampanya. osmanlı torununa kimse kafa tutamaz tutan olursa da cevabını alır tıpkı 15 temmuz gecesi yaşananlar gibi. bu çocuklar tanka kafa tutup durdurabiliyorsa güney doğuda kırmançi'leri mahveder, inancım tam. umarım bu çağrı yerini bulur.
  • katıldığım kampanya.

metro turizm ile yollayalım.
  • sivasta günlerdir meydanda doğan,şahin ve benzeri araçlarıyla -har har haaaaar- geziyorlar.
    bu enerji boşa gitmemeli.
    asgari ücretimle destekliyorum.
  • eğer gitmeye karar verseler hepsini tek tek sırtımda taşırım yeter siktirsin gitsinler tek üzüntüm tek tek uzun sürer bide yolda çomar muhabbeti açarlar of offf
  • desteklediğim ama olmayacağını bildiğim kampanya. neden dersen pkk keleşleri sokup geri yollar bunları. ışit bile kürt savaşçıların önünde duramamıştı.

not: sübhaneke türk evladıyım.
  • metro turizm sponsorluğunda sevinçle arkalarından el sallayacağım gruptur, hadi gazaları mübarek olsun aslanlar!
  • metro muavinlerini de yanlarında götürmelerini önerdiğim kampanyadır.

malum bu muavinler nişan alma konusunda çok yetenekli. arada birkaç akgenç telef olacaktır ama yapacak birşey yok.
  • metro turizm ile gidip karamanda vakıfta iki gün mola!sonra ver elini güneydoğu olarak yapılsın dediğim kampanya.
  • hedef önce güneydoğu sonra suriye dahasında asyadaki didaktörlükleri birbir devirerek hint müslümanları ile birleşip hindistanda devrim yapmak. sen akgençsin büyük düşün.