• erdoğan, peygamber soyundan geliyor... diyen akp taklacısı.
  • konuşma şekli ve verdiği mesajlar, söylemler fedon tarzı
  • başbakanlık basın müşaviri iken 17 ekim 2006 tarihinde rte'nin otomobil içerisinde fenalaşması ve kilitli kalan otomobilin camlarının balyozla kırılarak kurtarılması sırasında olayın fotoğraflarını çeken muhabir serdar özsoy'un korumalar tarafından tehdit edilerek fotoğrafların alınması talimatını veren kişidir.

kişinin zaman içerisinde görüşlerinin değişmesi ve başka bir tarafa doğru evrilmesi doğal bir süreç olarak kabul edilebilir.

bir muhabirin çektiği fotoğraflarının zorbalık el konulmasına ön ayak olmak ancak bir karakter sorunudur.

dr. gregory house*'ın da her zaman söylediği gibi: insanlar değişmez*.

akif beki'nin sorunu dünün yalakası olması değil, dünden bugüne gelen ve yarın da sürecek olan bir karakter bozukluğudur.
  • “bana dokunana kadar bütün hükümetler patronlar cicidir, demokrattır” felsefesinde olan kişi.
  • what’s wrong about putting penguins on the air?
  • eskiye bakarak eleştirilmesini yanlış bulduğum kişidir.
    eskiden farklı düşünen herkesi dışlayacak mıyız ?
    hani farkımız ?
  • oysa ki ne güzel duygularla takip ettiğim rs fm deki programı bitirildiği için çok üzüldüğüm zeki ve espritüel bir yazardın benim için ama bu yazı ne allah aşkına? akite hak verip şu cümlelerle;
    "ha bire araya eşcinselliği normalleştirme ve sıradanlaştırma mesajları sıkıştırıyor."
    netflixe karşı nasıl sığ bir eleştiri getirirsin? daha kaliteli şeyler beklerdim.

yahu size ne bir sağcı da şu olaya girizgah yapmasın. kaldı ki gayet normal ve sıradan bir durum bu sayın beki. varlar her yerdeler dün de vardılar bugün de varlar daha ne kadar sıradan olabilirler?
  • netflix eşcinselliği olağanlaştıriyor diye kizmis haci. peki bir dusun, ya olağansa? olağan olduğu icin, veya öyle oldugunun kabullenmesi icin yapıyorsa? bir dusun bakalım ne çok heteresekluel var, resmen kadın-erkek iliskileri pompalanioyor diyor m usun? ya da ne çok siyahi adam var, siyahlari olaganlastiiriyor diyor musun? ve ya kadın erkek sayısı eşit, kadınları olaganlastiriyor diyor musun? ha bunları demeyip eşcinselliğe takiyorsan o zaman da homofobiksin. amerika yasalarına gore escinsellik olağan; ha bu kanına dokunuyorsa izleme efendim o zaman; git turk dizilerinde escinsel nefreti kusan sahneler izleyip hazzını yasa.
  • hay allah, mağdur cilamız da pek çabuk döküldü, bari bir iki gün dayansaydı.
  • davutoğluculardan neden demokrasi ve özgürlük beklenmemesi gerektiğini tane tane açıklamış akitçi homofobik gazeteci müsveddesi.
hesabın var mı? giriş yap