şükela:  tümü | bugün
 • ilk bölümü suruç katliamına denk gelen ve moderatörü tarafından gayet başarıyla idare edildiğini düşündüğüm;takipçisi olacağım program
 • ahmet hakan ve şirin payzın ı sürekli izleyen biri olarak çok başarısız yönetildiğini düşündüğüm program. an itibariyle chp li cazgır teyze ile -her mhp linin olduğu gibi- boş konuşan adam arasındaki gereksiz polemik kafa utuledi iyice. minimum iki kişinin etraflarında kimse yokmuş gibi aynı anda konuşmalarına da dakikalar boyunca hiç müdahale edilmiyor. ayrıca konu ne o da belli değil herkes sırayla alakasız şeylerden bahsediyor.
 • günün anlam, önem ve dönen muhabbetlerine yönelik olarak mı yapıldı bilinmez fakat biraz önce konuğu göstermek yerine survivor'dan bir sahne gösteren program.

  edit: demek ki kafayı yememişim,

  (bkz: cnn türk'ün survivor'a bağlanması)
 • survivor ülkesi durmunu anlatan yayın hatasıyla güldürmüştür.

  olay anı kaps. (müdahale yok, hadise gerçek)

  not: yalnız bir alt bant yazısı, konu ve reji hatası bu kadar mı güzel yakışır ya.
 • az once:
  chp pm uyesi bir hanimefendi saniyorjm darbe soeusturmasi tutuklamalarinda adaletli olunmasi gerektigini sorguluyor ve savini orneklerle destekliyor. son olarak kripto bir okuldan bahsediyor ve orada calisan okulu ataturkcu (artik ne demekse) normal bir okul zanneden ogretmenlerin bir delil olmaksizin tutuklandigini soyluyor ve karsisinda sozunu kesen bir amca (genar in sahibi sanirim);
  - onlar da fetocudur
  diyor.
  moderator basak sengul ama zaten su an anlatilana ters dusuyorsunuz diyor
  kadin devlet anlamamis yaverler fetocu cumhurbaskani kandirildim derken ogretmen mi anlayacak falan diyor ama nafile.

  cok yazik ya. kisa bir ornek bu. ornek bir sekans. aklimizla alay etmek falan degil daha baska. demokrasi aslinda hic de demokratik bir sey degil.
 • bugünkü bölüm renksiz tatsız tuzsuz
 • biraz tansiyon yüksek gibi. izlenebilir şu anda. üç yıldırda kimse yorum yazmamış.
  https://www.youtube.com/watch?v=bh6zaifwq7m
 • saymazların ismail, bu akşam ismail çağlar denen ispiyoncuyu çiğ çiğ yiyecek. onun rezil oluşunu keyifle izleyeceğim. ayrıca, o çakma akademisyen yaşar hacısalihoğlu denen herifi de, tatlı niyetine yer bu ismail..

  çünkü, ismail çağlar'ın karşısında, öyle ne terbiyesizlik yapacağı necdet saraç olacak, ne de bunak dediği elif dördüncü. dönemimizin uğur mumcu'su denilecek bir polemik üstadı ismail saymaz olacak.

  sizin hakkınızdan o gelir.
 • latif şimşek, mehmet metiner ve doğu perinçek'i aynı anda programa çıkararak adına ihanet eden program.
 • şu anda sunuculuk yapan kadının akp saflarındaki koltuklara oturması gereken bir program. adı da başak şengül müş. hükümet yalakası. yala bakalım yala, ne kadar yükseleceksin göreceğiz.

  (bkz: başak şengül)