şükela:  tümü | bugün soru sor
 • mukemmel erkekten ziyade kendi hakkinin perimetresini sonuna kadar koruyan kadin tipidir.. akilsiz ve tas hatunlar genelde karizma gibi gorunen yakisikli bickin ve sert erkeklere takilirlar.. boylece sevgilisine emir eri gibi davranan erkek veya tokat atan erkege sarilarak aglayan hatun tarzi modeller ortaya cikar.. malesef ayni is akilli kadinlarda ise yaramamaktadir.. akilli kadinlar o tokatin intikamini alacak, ya da emri gotunuze sokacaktir.. fakat tas olduklarindan dolayi sistem yakisikli erkek tarafina kaydigindan istese kulu kolesi olacak ama hafiften de tipsiz olan saplari gormezden gelirler.. bu celiski sonucu malesef bit ne 0'a ne 1'e esit olmakta, oyle bos bos oturmaktadir..
 • öncelikle tanımı netleştirmek lazım efendim. akıllı ve taş hatun mudur dahi anlamındaki "de" ayırmayı bile beceremeyen ve sonra sevgili bulamayan? yoksa bu sabahlar mıdır bir anlam taşıyan? bilinmez.
 • bu kadın grubuna hitap eden erkeklerin gay olması durumunun sonucudur.
 • genelde çalışan hatunlarda gözlemlenen vakit darlığı nedeni ile ortaya çıkan durumdur bu..
  kariyer uğruna sabahtan akşama kadar çalışır bu hatunlar. eve gelip bir şeyler atıştırıp yerli dizi seyredilmesine müteakip sabahın köründe kalkmak üzere uyurlar.
  prensip olarak işyerinden kimseyle ilişki yaşamazlar.
  cumartesi geceleri kız-kıza gittikleri faça mekanlardaki van nayt vajina talepkar bakışlara itibar etmedikleri gibi, tas ve akıllı olmanın dayanılmaz snobluğu, iş bu göz sahibi zatların babayı almalarında çok büyük etkendir.
  sonuç olarak ne kalıcı ne de gecici doğru dürüst bir sevgili edinemezler; taa ki zırtonun teki oyuncak bir ayıcık ile çıkıp gelene kadar..
 • adı geçen hatun kitlesinin hasbelkader bir sevgili bulması ancak bu sefer de "ikili ilişkileri manüpülasyon savaşı sanan erkek milleti"nin kompleksleri yüzünden kafayı yemesi öncesinde görülen ve 3-4 seneye kadar uzayabilen durum.
  ki bir sonraki aşamadan kat be kat iyi bir durumdur. zira "sen bende ne buluyorsun, terk et istersen, ben zaten otum bokum" psikolojisine girmiş bir adam, özellikle de deli danalar gibi sevildiği durumlarda, sap kalmaktan çok daha büyük bir derttir. çünkü bir kere bu psikolojiye girmiş bir insana, "yakışıklısın, cesursun, çakalsın, düşüncelisin, dürüstsün vs. o nedenle seni seviyorum" diyen hatuna inanmayacak ve dalga geçildiği hissine kapılarak iyice içine kapanacaktır. bu durumda da azıcık duygusal her hatun, ilişkide tellerin gerilmesi stresinin yanı sıra, çok değer verdiği bir insanın kendisi yüzünden kafayı yemesi yüzünden de mutsuz olacaktır.
 • ihtimalle aramaya inanmamaktan kaynaklanan bir durumdur.