şükela:  tümü | bugün
  • evde bu malzemelere sahip olan insanın iq seviyesi -lerde de olsa bu işlemi yapmayı akıl edebilir, bunun için 2 dakikanın üzerinde video çekip sözlükte başlık açmanın gereği nedir bilemedim...

tanım : hayatınızdan 2 dakika 54 saniye çalan, akıl seviyesi bu aktivite ile ölçülüyorsa akıllı olmayan adamın videosudur...
  • mnk ben boyle videonun. 13 saniyelik is icin 3 dakika video cekip 300 tane cumle kurmak nedir lan?
    izlemeyin, hayatinizdan 3 dakika kaybettirir.
    ben size ozetleyim; mantara vida sıkıp pense ile alıyor. 1 cumlede yazdım 10 saniyede videosunuda cekerdim ama zamane gerizekalı youtuber ları iste hayatımızdan 3 dakika caldı.
  • (bkz: şarap şisesinde ayak kokusunu sevmem)
    yuh diyorum
    tanım: süper zekalı bir arkadaşımızın “keşfettiği” taktik
  • mit'de ders vermesi gereken süper zekalı bir bilim adamıdır. vidayla şarap açmak bugüne kadar kimsenin aklına gelmemişti gerçekten de. biz hep çiviyle açmaya çalışıyorduk olmuyordu. meğer keramet vidadaymış.
  • akıllı vida ne alaka? normal vida mantara daha rahat girer ve daha sağlam tutar.
    kusura bakmayın ama böyle bir işte akıllı vida kullanmak için akılsız olmak gerekiyor.
  • insanın zamanını çalan gereksiz uzun bir video ile açıklanmış pratik olmayan yöntem. 5 minute crafts isimli boş beleş sayfada bile şarap şişesi açmak için çok daha pratik bilgiler bulabilirsiniz.

3 dakika bunu izleyeceğinize tirbüşon almaya çıkın daha iyi.

hayır aynı videonun devamında da mantarlı şişe açma yöntemleri çıkıyor bunun gibi. 3 dakikamı şu videoya harcayacağıma baştan bunu izlesem daha iyiymiş.
  • ısıtarak açmak çok daha kolay https://youtu.be/zqj0-ixfitq
  • iç anadolu şivesi ile konuşan bir adamdır.
  • sarap icmeyi sokakta ogrenmistir... ya bicakla ya da vidayla acar sarabini...
  • vidayı çorba kepçesinin sapındaki delikten geçirip mantara şarjlı vidalama matkapla vidaladıktan sonra kepçeye asılarak şarap açmış biri olarak vizyonunu beğenmediğim youtuberdır.