şükela:  tümü | bugün
  • buralar degerlenir.
  • maşallahı var, kendisiyle ilgili yapabileceğim tek yorum şimdilik bu kadar zira 3dk izleyebildim henüz, sonra merak edip baktım kimmiş bu diye... sanırım annelerin aradığı iyi huylu, munis pırlanta gibi damat kendisi olsa gerek. yüzünden efendilik akıyor ya la çocuğun.
  • çok değişik ve doğal bir konuşma şekli var.
  • show tv'deki arkadaşlar iyididir isimli dizide gördüğüm oyuncu. yalnız best model falan sandım ilk başta. yüz hatları çok dikkat çekici geldi bana. gerçekten çok farklı bir havası var. yani kendisi benim oldukça dikkatimi çekti şimdi ne yalan söyleyeyim sözlük :) ergenler gibi ismi soyadı ne acaba diye merakımdan oturup baktım valla. rezillik gerçekten. kendisini ileride esas oğlan olarak bol bol göreceğiz gibi duruyor.
  • çok acayip bi adam. baktıkça bakası geliyor insanın. ses tonu da ilginç, dikkat kesilip duymaya çalışıyorsunuz ne dediğini. takip edilmeye değer bir ışık saçıyor. takip edek o zaman. haa bi de adana'lı mıdır ne?
  • çok kötü rol yapıyor yahu. diksiyonu da düzeltilmeli. ağzında bir kütle varmış gibi konuşuyor. eğitilmesi lazım.
    (bkz: eyyorlamam bu kadar)