şükela:  tümü | bugün
  • stv'de tok sesiyle düzmece ergenekon delillerini ağzını şapırdata şapırdata anlatan "abi"

öyle birden sebepsiz aklıma düştü, acep şimdi 26 ekim 2015 koza ipek holding'e el konulması operasyonunu nasıl sunardı?

merak içindeyim

https://www.youtube.com/watch?v=czz83pklq0c
  • sesli kitap konusunda marka olmuştur. eline sağlıktır. umarım da burayı okuyordur :)) kendisinden ecinniler'i de bekliyoruz
  • sesli kitap olayını aşmış abi. youtube kanalına abone olup dinlenesi. sesi yormuyor. sayesinde şimdiden 5 kitap dinledim.
  • çok kaliteli ve faydalı bir insan. youtube kanalında yayınladığı sesli kitaplar sayesinde kültürümüz artıyor. saygılar, sevgiler.
  • şuradaki you tube kanalı üzerinden sesli kitaplar okuyan, profil resminin itici görünmesine rağmen oldukça güçlü bir sesi olan kişi. ilgili kitapları okumamış olanlar ve iş yaparken kitap dinlemek isteyenler için oldukça güzel bir hizmet sunmuştur kendisi.
  • iyi çalışıyor bu aralar.

radyodan sıkılan zanaatçılara, müzikten sıkılan gençlere, müge anlı'dan sıkılan ev hanımlarına güzel bir alternatif olabilir.

knut hamsun- açlık ile kendisini keşfetmiştim. sesli tiyatroyu sevmeyenler için birebir. fakat asıl efsaneyi de unutmayalım:

(bkz: arkası yarın)
  • kitap seslendiricisi kişi. muhtemelen dünyaya bu iş için gelmiş.
  • youtube'da harika bir kanalı var neredeyse her gün 2 kitap seslendirip kanalına yüklüyor, ben de ara ara keyifle dinliyorum. yorumlarda görme engellilere verdiği keyfi görünce daha bir mutlu oluyorum. sesine emeğine sağlık akın altan.

ayrıca cemaat olayına değinilmiş ama daha geçen gün yolda yürürken ak parti seçim arabalarında sesini duydum. bir ara maksim gorki, stefan zweig, jack london, franz kafka diye girecek diye bekledim ama olmadi. bkz: swh)
  • nefaset bir youtube kanalı mevcuttur. aboneyim kendilerine. klâsik eserleri sesli kitap olarak okuyor. ve işini son derece güzel yapıyor.

örgümü örerken bir yandan da dinliyorum. gençlik telaşesinde okuyamayıp kaçırdığım kıyıda köşede kalmış adını duymama eseri bilmeme rağmen okuma fırsatı bulamadığım kitaplar oluyor seçtiklerim. tek kelimeyle müthiş.
  • youtube’da sesli kitaplar seslendiren kişi. sayesinde bir çok tolstoy eseri dinledim. kendim okusam bu kadar zevk almazdım.