• seslendirdiği korku öykülerini her gece yatmadan önce dinlemeyi alışkanlık hâline getirdiğim kişi. edgar allan poe'nun gammaz yürek'ini öyle kendini kaptırarak okumuş ki gece gece * yüreğim ağzıma gelmişti. lakin söylemeden edemeyeceğim, keşke bu öyküleri hakkını vererek dilimize çevirselermiş. akın bey, akıcı okumaya gayret gösterse de yer yer bazı sözcükler "beni bu cümleden çıkarın" diye avaz avaz bağırıyor.

dün gece de alfred hitchcock'un vampir'ini (psycho'dan uyarlamaymış sanırım, tam olarak bilmiyorum) dinledim kendisinden. bak hâlâ tüylerim ürperiyor. yalnız, çabuk uykuya dalabileyim diye başladığım bu gece aktivitesi korkudan iyice uyutmaz oldu beni. bir işim de düzgün gitsin :/
  • yeni keşfedip knut hamsun açlık'ı dinlediğim ve mükemmel bir iş yaptığını düşündüğüm sesli kitap yayıncısı. baba buraları okuyorsan büyük teşekkür ederim.
  • youtube’daki en değerli hazinedir kendisi. kanalında, seslendirmiş olduğu onlarca kitap ve öykü seçeneği ile gecelerimin vazgeçilmezidir. gerçekten çok kıymetli ve takdir edilesi bir iş yapıyor. emeğine sağlık.
  • başka bir şeylerle uğraşırken kitap dinlemek çok keyifli. ama akın altan'dan dinlemek daha bir güzel. alıştıktan sonra başkasının seslendirmelerini dinleyemiyorum. okan bayülgen de iyi ama akın altan bir marka olmuş artık. tek kişilik dev kadro, hatasız diksiyon, hatasız tonlama.

burayı okuyorsanız teşekkürler akın bey. nice kitapları devirdim sayenizde.
  • youtube’da sesli kitaplar seslendiren kişi. sayesinde bir çok tolstoy eseri dinledim. kendim okusam bu kadar zevk almazdım.
  • yer altından notlar ı efsane seslendiren seslendirme sanatçısı...

o kadar içten ve gerçekçi bir ses tonu ile okuyor ki, resmen kabuslar görmenize sebebiyet verebilir cinsten.

çok tok, ve okuduğunuz kitabın çizgisine uygun bir bir tondan okuyan sesi, mükemmel.... seviliyorsunuz.
  • kitap seslendiren güzel insan. ücretsiz olması ayrı güzel. bugün çehov'dan seslendirdiği bir öyküyü dinledim çok güzel. devamını bekliyoruz.
  • şu ülkedeki sayısı son derece az "yararlı insan"lardan biri.

ömrüne bereket.
  • stv'de tok sesiyle düzmece ergenekon delillerini ağzını şapırdata şapırdata anlatan "abi"

öyle birden sebepsiz aklıma düştü, acep şimdi 26 ekim 2015 koza ipek holding'e el konulması operasyonunu nasıl sunardı?

merak içindeyim

https://www.youtube.com/watch?v=czz83pklq0c
  • iyi çalışıyor bu aralar.

radyodan sıkılan zanaatçılara, müzikten sıkılan gençlere, müge anlı'dan sıkılan ev hanımlarına güzel bir alternatif olabilir.

knut hamsun- açlık ile kendisini keşfetmiştim. sesli tiyatroyu sevmeyenler için birebir. fakat asıl efsaneyi de unutmayalım:

(bkz: arkası yarın)
hesabın var mı? giriş yap