şükela:  tümü | bugün
  • http://www.akindil.com/
    "ingilizce eğitim alanında yeni bir tarz yaratan akin dil eğitim merkezi, alanında yayınları ve profesyonel eğitim programları ile tanınmaktadır.
    kpds, üds, toefl ibt, yds, genel ingilizce ve diğer yabancı dil eğitim programlarının eğitimini veren kursumuz, ankara'da ingilizce eğitimi veren saygın ve güvenilir ingilizce kursları arasında yerini almaktadır. kurumumuz
    t.c. m.e.b'e bağlı bir yabancı dil kursudur."

internet adresinde kendilerini böyle tanıtmışlar. dışardan bakıldığında alelade bir dil kursu gibi gözükmekte. ancak biraz araştırınca ve kitaplarına bakınca çok ilginç ve yararlı bir kurum olduğunu görüyorsunuz . ingilizce alanında akılda kalıcı kitapları olan ve bunları da uygun fiyatlara satan bir kurum.

ancak daha önemlisi insanlara verdileri değer ve samimiyetleri. bugün kendilerinden şehir dışına göndermek için kitap almaya gittim ve inanılamayacak kadar yakın ilgi gördüm. sorunu halletmeleri , size karşı yaklaşımlar ve güleryüzleri ile müşteriye verdikleri değer ortadaydı.

neden bu kadar ilginç ve başlık açmaya değer derseniz ; şimdi ye kadar bulunduğum eğitim ile ilgili kurslar hep bir acele içinde ve samimiyetsiz bir şekilde karşılarlardı müşterileri. kitap alacağım , kurs danışacağım deseniz bekletirler de bekletirler , başkalarına yönlendirirler de yönlendirirler. sonuçta da yarım yamalak bilgi ve ilgi alırdınız . tabi ne bir güleryüz ne de kolaylık. bu kursta ise bambaşka karşılanıyor insan. kpds ile de üds ile de işim olmaz ama gidesim geldi birden.
  • ankara'da ingilizce için gidilebilinecek en iyi dil kurslarından bir tanesi.

kpds için bir sınav grubuna gitmiştim bir dönem. hocaları da eğitim anlayışları da gayet tatmin ediciydi. verdikleri yayınlar, yapılan sınavlar, konulan ek dersler, talep edilen eksiklerin giderilmesi gibi değişkenler kendilerinin niteliği öğrencilerin eğitimi için epeyce olumludur. kursa gidilmese dahi yayınlarından faydalanmakta fayda var. biraz olsun temeli olan birisi için yayınları da epey faydalı olacaktır.

*
  • hızlandırılmış kpds kursuna gittiğim, gözlemlerime göre tavsiye edebileceğim merkez. sistem oturmuş, eğitmenler gayet iyi.

ancak;

kpds' de bir önceki puanınız 40 civarı ise, eğitmeniniz çok iyi olmasına rağmen hızlandırılmış olanı değil, 4 aylık olanı seçmelisiniz. uzun süreçte programlarına uyarsanız 80+ puan almanız olası.
  • kpds hazırlık için birkaç kitaplarını aldım bakalım. umarım işe yarar ancak çok tembel olduğumdan pekte umudum yok :) baskı kalitesi güzel. göreceğiz.
  • web sitesi çok kötü olan kpds kursudur.
  • internetten sipariş ettiğimiz kitapları ellerinde olmadğınıdan dolayı hala bize ulaştırmamış biraz beceriksiz kuruluş.hem yayıncılar hemde kendi kitapları ellerinde yok.ilginç
  • hiç pahalı falan demeyin arkadaşlar. sadece bir kere ahmet hocanın dersine girdiğinizde ufkunuz değişiyor.aldıkları parayı sonuna kadar hakediyorlar.
  • hocaları arasında david guetta'yı barındıran kurum. hiçbir hizmetten kaçınmamışlar...
  • kpds.org'da yayınladıkları çıkmış soruların cevap anahtarında hata bulunan dil eğitim merkezi.

örnek: 2005 yds, 18. soru.