şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: muazzam)
 • geçenlerde kadıköy arka odada tanışıp müzisyen olduğunu ve yaptığı müziği anlattığında ciddiye almadığım, hafif biraz havalı havalı tavırları olan, yok efendim hacettepe konservatuardan atıldım, yok efendim ingilizler tarzıma şöyle diyor, fransızlar böyle diyor falan nasıl atmaca nasıl atmaca iyi dedik bari ayıp olmasın diye ismini cismini aldım sonra bir gün can sıkıntısı dinleyelim bakalım dedim sonrası malum dinlemekten bıkmadığım sürekli yeni çalışmalarını beklediğim bir adam haline geldi , yani öyle her atıp tutana hee canım hee dememek lazımmış beni göt ettiğin için teşekkürler kral
 • parçalarını dinledikçe bir gaz ve toz bulutundan kaç farklı evren yaratabileceğini merak ettiren sanatçı.
 • nevi şahsına münhasır.
  ayrıca uzun bir bekleyişin ardından ilk albümünü audiology etiketiyle çıkarıp hayranlarını mutlu eden dahi, başarılı, fark yaratan müzik kişisi.

  diskografisi dün arsnova ile başlamış bulunmakta. hakkında yazılacak, okunacak, dinlenecek, izlenecek bir sürü işe ilham verecek sanat yolculuğunun bu önemli gününü kutlarım. kendisini çok daha iyi yerlerde * görmek üzere yakın takipteyiz.

  yolu açık olsun.
  14 days'leri, dialogue'ları, gray faces'leri üreten elleri dert görmesin.
 • güzel armonilerle kulağımı şenlendirmiştir yer yer uzaydan selam çakmış yer yer anadolu dan selam etmiş ,paralel evreni de unutmamış..

  elektronik müziğin genel olarak ıp dıs ıp dıs olarak algılandığı bir coğrafyada yaşasa da bu algıyı değiştirmede öncü olacağından hiç şüphem yok

  (ve bence dünyanın en iyi kalpli insanı)
 • minimalist elektronik muzik kulvari oyle herkesin oldugu ya da populer bir alan degil, dolayisiyla bu alanda bir ilk olarak farklilik yaratan sanatcimiz.

  biraz daha etnik ya da yerel enstruman cesitliligi harmanlamasi ile tum dikkatleri uzerine cekecektir. nihayetinde arsnova dunya standartlarinda bir calisma olmus, turk muzik piyasasinin tekduzeliginden bizleri biraz olsun kurtarabilecek, nefes aldirabilecek potansiyele sahip yeni bir durus diyebiliriz.

  projeyi dogrudan destekleyen beduk bey'i de halkali seker ve oynayalim'dan vazgecip tekrar automatik kivaminda gercek yenilikci eserleri ile yeniden bekliyoruz.
 • daha cok konser versede biz de nasiplensek..
 • bu ismi duyduğum yeri hatırlamamakla birlikte dün aklıma durup dururken geldi. müptela oldum diyebilirim. böyle bir sound uzun zamandır duymadım. çok unique, fresh.

  elektronik müzik sevenler dinleyin ve dinletin.

  konser tarihi bilenler yeşillendirsin...

  unfamiliar story

  youtube linki bulamadım
 • arsnova albümü ile uzun gece yolculuklarımın daimi eşlikçisi olmuş yetenekli müzisyen, ülkede böylesine kalifiye işler çıkabildiğini görmek umut verici.
 • 2016 yılında çıkan arsnova albümüyle dünya çapında bir iş yapmıştır.

  yalnız bu minimalist albümdeki armoni, duygu yoğunluğu, etnik enstrümanların müthiş bir akıcılıkla müziğe dahil olması "oha lan adam dünya çapında iş yapmış" demeyi biraz geciktiriyor, o kadar içine çeken bir müziği var.