aynı isimdeki diğer başlıklar:
şükela:  tümü | bugün
  • bu adama verilen imkanlar ülkeyi son beş yılda terk eden roketsan, havelsan ve aselsan mühendislerine verilse ülke savunma sanayisinde çağ atlardı. kendisi çalışkan ve çok iyi bir mühendis olabilir. ben imkanlardan bahsediyorum.

umarım çok daha güzel şeye imza atılır fakat eğer bu ülkede fikir özgürlüğü varsa benim için bu klasik bi propaganda videosu. bu videoyu izleyip gaza gelip ülkeye dönmeye çalışan çok donanımlı birisi olsa bile bu kişinin alevi, kürt ya da atatürkçü olmaması mümkünse karadenizli olması istenecek ilk kriterlerdendir. bırakalım bu imkansızı başardık ayaklarını. başarılan bir imkansızlık varsa o da liyakatsizliğiniz yüzünden türkiye’nin tarihinde hiç görmediği bir beyin göçüne vesile olmaktır.

bu dediğimi kafadan yazmıyorum, işin içinde olan biri olarak yazıyorum. açın bu videoda röportaj veren gruptakilerin twitter adreslerine bakın, nasa'ya referendum'da evet vererek haykıran kişiler.

edit: çok fazla mesajda diğer çalışanların attıkları tivitler geldi, isteyen arasın bulsun ben örneği verdim, diğerleri de bu profilde insanlar.

edit2: tai‘yi atlamışız. this is you captain hatırlattı sağolsun.

edit 3 : diğerlerine destek verildi de ne oldu diyenler için bu ekibe verilen destekleri kahvelikoyunkavalcisi hatırlattı :
    gümrük vergisi muafiyeti
    kdv istisnası
    kdv iadesi
    vergi indirimi
    sigorta primi işveren hissesi desteği
    gelir vergisi stopajı desteği
    yatırım yeri tahsisi
    izin, tahsis, ruhsat, lisans ve tesciller ile diğer kısıtlayıcı hükümler için yasal ve idari düzenleme.
    kaynak
  • hiçbir siyasal islamcıya ve siyasal islamcının parlattığı kişilere saygı göstermem, yaptıklarıyla da gurur duymam. ağzıyla kuş tutsa, kuşu eğitmişlerdir derim. uçacak olsa kesin ip var derim.

bakın daha önce parlatılanları biliyorsunuz. televizyonlarda boy boy gösterildiler, adlarına etkinlikler düzenlendi falan sonu hep hüsran oldu. hatırladınız mı reza abimizi, ülkemiz onun sayesinde düze çıkmıştı falan derken geçen de bu adamı görmüştüm televizyonda yine bayraklar falan hah dedim ne kadar stereotip.

selçuk ve ekibi de öyle. ne yaparsa yapsın gözümde damattır. sırf bu yüzden adil şartlarda başarılı olacağına inanmam. 53 puanla adamın mülakatta atanması ne kadar başarıysa benim gözümde bu da odur. elif can yetim makamını ne kadar hakkettiyse bu adam da haketmiştir. ha gerçekten haketmiş olabilir mi? olabilir ihtimaldir ama işte o ihtimalin ne olduğunu hepimiz biliyoruz.

edit: siyasal islamla ilgili mesaj atanlara cevap yazmaktan yoruldum.
    beyler yapmayın, köpekbalığını başımıza sarmayın.
    https://external-preview.redd.it/…2c3d4f18d681c867b
  • (bkz: anka)
    (bkz: karayel)
    (bkz: tusaş)
    (bkz: vestel)
    biraz da bu başlıklara yazın aynı işi yapıyorlar ama buralara yazınca para vermiyorlar siz de haklısınız.
    ülkede olan başarılı ihalardan sadece birinin belgeselidir.

edit: kimse açmamış başlığını ben açayım dedim tai ve anka öksüz kalmasın hazır gelmişken şu başlığa da bir bakın
    (bkz: tai anka belgeseli)
  • ileride siyasete girmesi amacı ile ya da var olan siyaseti desteklemek amacıyla yapılmış bir parlatma çalışması. izlemedim, izlemem. kimse kusura bakmasın ama bana samimi gelmiyor. başka insan mı yok ülkede? erdoğan'ın damatlarının biri savunma sanayi ile ülkeyi kurtarıyor, ötekisi hazine ve maliyeyi kurtarıyor.

ben cumhurbaşkanı olsam bütün akrabalarımı siyasetten ve kamudan men ederim. aksine bütün akpliler bütün eş, dost, akraba devlete dolduruyorlar. bu nasıl bir demokratik hukuk devleti?
  • yabancı istihbarat servislerine yapacak iş bırakmayan belgesel.
  • adam 11 şehidin cenazesinin kalktığı gün düğün yapıp eğlenmiş. millet de gelip burada eleştirenlere terörist diyor. allah belanızı vermiş zaten.

(bkz: selçuk bayraktar'ın düğün gününde şehitler olması)
  • burdan bile imamogluna laf atmaya calisiyor ,milli degerleri siyasetleri icin kullanan zavallı trol.

bir turlu anlatamadık,

bizler sizin gibi değiliz.
    ya siyah ya beyaz görmüyoruz yapılanları.
    grileri,iyileri,berbatlari da görüyoruz.
    kendi söküğumuzu de görüyoruz.yamali yerlerini de baskalarinin.

sizin sorununuz bu,bir yanda akinci belgeseli ile cosarkan ,diger yanda selam ve dua ile meşhur elif can yetim e sesinizi cikaramiyorsunuz.
    61 alip atanan torpillilere sessizsiniz.
    esini rektor yardımcısı yapana dilsizsiniz.
    hazine arazisini sifir maliyetle alan adama karsi körsünuz.

sizin sorununuz,renk alginiz.

iflah olmaz birer dar-ül harp kafasinda zavallilarsiniz..

kendiniz boyle oldugunuz ivin,muhalif her insaninda sizin gibi oldugunu sanıyorsunuz.ama yanılıyorsunuz.

muhalif kesimin ne baykarla,ne akinciyla,milgemle,milli tankla,f 35 ortaklığıyla bir sorunu yok, aksine gurur duyuyorlar.şeffaf olduklari sürece..
  • bindirilmiş ak troller de geldiyse işin rengini söyleyelim, akar bunu beğenmedi.
    hanedanlık yolunda çekilen çile, alınan baş kutsaldır! 15 temmuz'da o kadar hizmet etti! adam ama akar'ı da kızağa çektiler belli.
    bir koltukta bir damat, diğer koltukta diğer damat, aile ve sosyal'e de emine gelir. vallahi dahice.
    eğer bir olay ve gelişmede "muhalifim ama" ile girilen artık kabak tadı vermeye başlamış entryler pelikancı teröristlerin kalemlerinden dökülüyorsa herkesin yakın zamanda o değişikliğe hazır olması gerekir.
    inanmayan atsın fava beklesin, yanılırsam editler anırırım.
    hanedanlıkların algoritması budur.
    edit: ağlak ağlak mesajlar gönderen gaz sibobu yazarlara söyleyelim, daha önce burada "milli, yerli, göğsünüz kabarsın, klavyeden sallaması kolay, çekemiyorsunuz" diye milleti biçtiğiniz istisnasız her olayda ülkeyi rezil rüzva ettiniz.
    hadi pelikan trollerini geçtim, ota boka gaza gelen yazarlara söylüyorum, ne zaman akıllanacaksınız?
    bunlar ne zaman sıkışsalar sizi ya askeri harekatlarla, ya milli arabayla, ya yolla ya köprüyle gaza getirmeyi başardılar. eşşek bile bir kez düştüğü kuyuya ikinci kez düşmüyor, siz her defasında düşmeyi nasıl başarıyorsunuz.
    şunu anlayın, yaptıkları her işin, boyamaya çalıştıkları her kaportanın altında bir pas, kendi emellerine hizmet eden bir bit yeniği vardır. bu hiç şaşmaz. sabah "zaman makinesi bulduk" derseler kırk kere düşünün ve tartın, bunu yaptıktan sonra bit yeniğini bulacaksınız.
    siz hiçbir şekilde umurlarında değilsiniz. böyle saçma sapan milli gazlara gelip, "süreci çok iyi yönetiyorlar" diyip sonra manzara ortaya çıkınca da burada sabah akşam küfür ediyorsunuz. ülkenin muhalifi trolünden daha trol amk
    edit 2: iş nedeniyle pakistan ve iran'dan tanıdıklarımız vardı. celal şengör "türkiye afganistan'dır" lafını ne zaman duysam bu paki ve iranlılar gelir aklıma. hayatlarının, geleceklerinin, özgürlüklerinin,refahlarının hiçbir garantisi yok, ama her ikisi de atomu parçalayan, nükleer enerji üretebilen tesisleri olduğu için gurur duyuyordu. sonra neden müslüman'lar, batının artıklarıyla besleniyor diye anlamam kolay olmuştu.
    bu değişmez. bu bir ur gibi. bu tip popülist işlerin arkasında dönen dümenleri gidin iran'lı, pakistan'lı muhaliflere sorun. tr'dekinin arkasınkileri de yazacağım bir gün.
    size böyle süslü püslü milli janrlı sattıkları her şey, sizin hayatınızdan daha fazla çalacaklarının habercisidir.
    yahu ne oldu, eleştirdiğimiz zaman "bir şeyi de beğenin her şeye muhaliflik olmaz" diye başımızın etini yediğiniz ödeme garantili köprüler? kime yaradı? kim zengin oldu?
    sonra gelip burada muzun kilosu niye 20 tl oldu diye ağlıyor avanak.
    avanaklığın coğrafyası ya yemin ederim ne haliniz varsa görün allah kurtarmış beni oradan
    edit 4: neredeyse her sözlük operasyonları saman alevi gibi boşa düşen pelikan teröristleri mesajlarla ağlaşıyorlar. bana ne çemkiriyorsunuz olm tutmuyor işte, daha önce sizi deşifre ettim, burada aklı başında herkes sizin operasyon için burada olduğunuzun farkında. en son bunu suriye macerasında yaptınız, rusya'ya diklendiniz, siyasi rant kastınız ama olmadı, büyük reyis kremlin'de bankamatik sırası bekleyen emekli gibi dikilince rezil rüzva oldunuz. gerisin geri saraya...
    eyyyy gölbaşı'ndaki pelikan teröristlerini organize eden çokomelli ve hilal kaplan, size söylüyorum. kurdun dişi, reyisin kılıcı, ertuğrul' un dirilişi... vs hangi saçmalıklarla algı yapmaya çalışırsanız çalışın , artık gitmiyor. milleti boğazına kadar popülizme boğdunuz, kimsenin sizin sahtekarlıklarınızı çekecek mecali kalmadı.
    edit 5:yukarıda "bu işlerin arkasındaki dümenleri de yazacağım" demiştim.şimdi yazmıyorum çünkü entry'yi kesin olarak silinecektir. türkiye'de ifadelerin tam olarak özgürce söylenebildiği zaman söylerim. gerçi o zaman olduğunda siz bu halıların altındaki pislikleri boy boy gazetelerde görürsünüz
    edit 6: ak enikler ağızlarındaki baklayı da çıkardılar, chp' ye sallamaya başlamışlar amk yobazları. adamların derdi ülke insanı değil, kendi siyasi mecburiyetleri. buradaki salak muhalifler de bunu her defasında yiyorlar.
    eyyyy pelikan teröristleri, her işiniz sahte, her şeyiniz yalan.ülkenin son 10 yılı sizin ak dediğinizin kara, kara dediğinizin ak olduğunu şüphe götürmez şekilde öğretti bize boşuna debelenmeyin o bataklığa eni sonu batacaksınız.
    son olarak, atatürk milletin desteğiyle bir devlet kurdu, ülke kurdu, koca bir coğrafyayı bataklıktan çıkarıp her alanda devrim yapan bir ülke haline getirdi. siz ise milletten çaldıklarınızla koca bir devleti çökerttiniz. haddinizi, sınırınızı bilin soytarılık yapmayın
  • güzel başlık kanka. başlık güzel yani... iyi trol yaptı bayram bayram.

gerçi ben daha çok imamoğlu başlığına takılıyorum. oradan üç beş bir şeyler düşüyor, onları engelliyorum. ama bu başlık da güzel.
  • elon musk neden çıkmıyor cart curt.

evet elon musk

musk trumptan üretim desteği almış
    trumpta buna kızını vermiş londrada okuyan
    trump buna al demiş kredi
    yerli ve milli güney afrikalı
    ...
    safi komedisiniz lan