aynı isimde "akıncı" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
295 entry daha
  • adamlar belgesele adsense reklamı almışlar aq
  • emeği geçen herkesin emeğine sağlık. daha nice güzel projeler görürüz umarım
  • ıha siha hepsi guzel mukemmel isler, gencecik insanlar neler basarmis devletimiz arkalarinda desteklerini esirgemesin esirgemez de zaten. enflasyon, issizlik, adalet, yolsuzluk,.... bunlari da getirin masaya bunlar unutulmasin. ayrica erken secim mi geliyor hayirdir
  • elon musk neden çıkmıyor cart curt.

evet elon musk

musk trumptan üretim desteği almış
    trumpta buna kızını vermiş londrada okuyan
    trump buna al demiş kredi
    yerli ve milli güney afrikalı
    ...
    safi komedisiniz lan
  • ileride siyasete girmesi amacı ile ya da var olan siyaseti desteklemek amacıyla yapılmış bir parlatma çalışması. izlemedim, izlemem. kimse kusura bakmasın ama bana samimi gelmiyor. başka insan mı yok ülkede? erdoğan'ın damatlarının biri savunma sanayi ile ülkeyi kurtarıyor, ötekisi hazine ve maliyeyi kurtarıyor.

ben cumhurbaşkanı olsam bütün akrabalarımı siyasetten ve kamudan men ederim. aksine bütün akpliler bütün eş, dost, akraba devlete dolduruyorlar. bu nasıl bir demokratik hukuk devleti?
  • sene 2020 olmus, adam bildigin uzaktan kumandali ucak yapmis, vicik vicik belgeseller bilmem ne. abd mars’a arac yolladi sizin kadar tatava yapmadilar. bir de elon musk demiyorlar mi insanin gotuyle gulesi geliyor.
  • nefessiz izlediğim belgesel. emeği geçenlerin eline sağlık.
  • şu olay için kalkıp çeşitli nedenlerle bahaneler üretip kinlerini kusan piçlerden bu ülkenin hayrına hiç bir şey beklenmez. şuraya gelip ‘ilerleme bunlarla olmaz’ yazabilen bir pislikten hiç bir fayda gelmez.
  • belgeseli izleyemedim zira türk telekom bana 0,5 mbps internet hızı verebiliyor şehrin göbeğinde
    izlesem kesin mutlu olurdum.
    inşallah firmada çalışan kimse işsiz kalmaz. hayat oldukça zor çünkü.
  • belgeseli izlerken gururlanmayan, gözleri ışıl ışıl parlayan mühendislerin sevinç çığlıkları ile mutlu olmayan, ülkenin savunma sanayisinde çağ atlamasıyla övünmeyen, burada akp, troll muhabbeti yapan, bu başarıyı aşağılayan herkesin allah belasını versin. siz bu ülkenin toprağına basmayı, havasını solumayı, bayrağı altında yaşamayı hak etmiyorsunuz. defolun gidin, sizin gibi vatan hainlerine kucak açan çok ülke var şeref yoksunları.

helal olsun baykar ekibi, bize bu mutluluğu yaşattığınız için binlerce teşekkürler. sizin gibi pırlanta evlatları yetiştiren anne babalarınızın ellerinden öpüyorum. var olun.
424 entry daha