*

aynı isimde "akıncı" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
  • baykar technologies tarafından üretilen akıncı adlı yeni tiha'nın üretim aşamasını anlatan belgesel.
    (bkz: bizimki biraz delilik hakkaten)
  • belgesel birilerinin uykusunu kaçıracak belli.bok atmak isteyenler başlık altına bayramın ilk günü üşüşürler leş kargaları gibi.bayrak direğinin ipini üretip gazetelere manşet atan cumhuriyetten kendi insansız havasını üreten cumhuriyete.hey gidi hey.
  • bugün saat 20.23'de baykar youtube kanalında yayınlanacak belgesel.
    edit:imla
  • heyecanla bekleyenler beklerken belgesel öncesi yapılan şu söyleşiyi izleyebilir.
    selçuk bayraktar akıncı belgeseli'ni anlattı
  • bizden niye bir elon musk çıkmıyor diyenlerin izlemesi, izletmesi gereken belgesel. kendi değerlerimize sahip çıkıp, destekleyeceğiz ki daha büyük değerlerimiz olsun.

edit2: anka'nın neden belgeseli yok diyenlere de aşağıdaki linki verelim.

anka belgeseli

edit: dün ben entry girerken üzülmüştüm kimse sallamamış belgeseli diye, sabah baktım 300 küsür favori bir o kadar da aktroll iftirası. hayır eğer aktrollsek neden yüzlerce entry girip bu başlığı gündemde tutuyorsunuz. sayenizde belgeseli izlemeyen kalmayacak. ama bir yandan iyi de oldu, istemeden de olsa gençleri bilime, mühendisliğe, üretmeye teşvik ettiniz.

bu arada belgeselde ne akp, ne de erdoğan ile ilgili tek bir kelime yok, insanlar sayenizde bu başarıyı akp'ye mal edecekler. sözlükte gerçekten aktroller varsa da akp propagandasını sizin kadar iyi yapamazlar. siz varken kim niye aktroll beslesin.
  • merak ettiğim belgesel. bu ülkede muhalif olan kitlenin bile saygısını kazanmış bir adamın (bkz: selçuk bayraktar) ve ekibinin başarı öyküsü.
  • ilmek ilmek işlenmiş, uykusuz günler geçirmiş ülkemin genç mühendisleri ve nice emektar insanları gözler önüne seren bir belgesel
    iyiki varsınız..
    edit: kusura bakmayın o kadar insanın emeğine saçma sapan laf atanları gördükçe fıttırdım dayanamadım
    şu bacağım girsin çekemeyenlere anten diye!
  • youtube belgesel linki
    ingilizce altyazı gözümden kaçmadı.
    23.dakikada duygusal anlar yaşattı.
    34:28'de pick-up'a biniş şekilleriyle güldürdüler.
    45:24'te uzun uğraşlar sonucu alın teri ile ulaşılan bir işte başarıya ulaşmanın verdiği haykırış var.
    48:45 (bkz: cezeri uçan araba)
    48:48 (bkz: milli insansız savaş uçağı)
  • şu an trt belgesel de yayınlanmaktadır.

edit: hangardan çıkışı tam bir efsaneydi, dev bir yarasa görüntüsü vardı. ilk uçuş ve iniş esnasında genç mühendislerin gözyaşlarını anlatmaya kelimeler yetmez. o nasıl bir gururdur, helal olsun size.
  • ekibin ne kadar genç olduğunu gördüğümüz belgesel. keşke şu ekipte olsam ya. sikmişim partileri. şu olay gerçekten partilerüstü olay. şöyle bir olayda bir parçanın olması ne kadar gurur verici acaba.

geçen aradılar gerçi iş görüşmesi için. catia öğrenilir ya. bu kadar dert etmeyin. zeki adamız, 1 hafta da çözerim. *

edit: şurda aktroll'de olduk ya. vay arkadaş şu ülkede bir o kalmıştı olmadığımız :)

edit: (bkz: #107745897) kardeş biz de biliyoruz bunları. her şeyin farkındayız. bu adam damat olmadan önce de uğraşıyordu, çabalıyordu bu işler için.

adam yaptı ve havada ay yıldızlı bizim yaptığımız bir uçan cisim var. şimdi ben bu adamı övmeyeyim de napayım? napayım yani damatsa damat. ama şu nefreti bir kenara bırakın artık.

ya onu bırak, orda ağlayan, günlerini ve aylarını bu işe adamış mühendislere ayıp şu yaptığınız.

edit: ya o kadar çok mesaj geldi ki ağlarsın. zeka seviyesi bu kadar yerlerde olamaz gerçekten. olum açın baykar'ın sitesini ve tarihçesine bakın. bu adam rte'nin kızıyla 2016'da evlenmiş amk. onun öncesinde neler yapmışlar bu şirkette açın bir bakın aqmunun şuursuzları. şurda küfür etmiyim diyorum ama engel olamıyorum gerçekten. beni burda selçuk bayraktar fanı yapacaksınız sonunda ya hahahahah.