46 entry daha
  • bir tanıdığım bas agrisi ,gorme problemleri ,istem disi kontrolsuz hareket bozukluklari yasamisti.tabi bir cok tektik yapildi norolojik tetkiklerden akliniza ne geliyirsa bir cogu yapildi filan devam eden gunlerde psikiyatri norolog dahiliye kbb akliniza gelen bir cok uzmanlik dalina daha muayene olmustu ama bir turlu az once bahsettigim belirtilerin sebebi anlasilmadi panik atak ,somatik bozukluk gibi bir tani kondu en son hic bir sey bulamayinca bu tanıyı koydular diye düşünüyorum .anlattigim bu kisi duygu durum bozuklugu dusunce tutarsizligi asla yasamadi zaten gayet akli basinda konusmasi diksiyonu hayata bakisi saglam iyi biridır bahsettigim rahatsızlıkları en ağır hali ile yaşamış olmasina ragmen düşüncelerinde bir tutarsizlik asla görmedim. doktorlar çare olmayınca kendimce araştırdım hoca önerdim derken hoca hoca gezdik bazan sağlam insanlar karsina çıktı bazan de üç kağıtçi yada ilmini kötüye kullanan insanlar. hocaya goturmemin sebebini anlatayım bir hoca bana okusun bakalım nas felak okuyabiliyormu dedi bende kendisine hiç bahsetmeden bu dualari okumasını söyledim normalde bu duaları bilen biri ama o gün okuyamadı dili peltek oldu konuşması yuvarlandı filan.bu durumj bana okut diyen hocaya ilettim dedi ki cinler uğramış adama.biz buna cin musallati diyoruz başka kültürler başka isimler koyabilir ama islamiyetde biz cin musallati diyoruz geçmiş olsun bahsettiğin kişi musallata uğramış dedi.beni ikna etti ki ben böyle şeylere inanacak biri değilim ikna maddelerini sayman çok uzun olur hepsini arkadaş üzerinde denedim ve ikna oldum. derken hoca hoca gezdik en son izmirde 3 hoca gezdik bu sure zarfında çok kustu hic kusamiyiordu ne yapsak aynı ay içinde son hocanın yada bir önceki hocanın şifası dir diyorum bahsettigim sancılı süreçleri atlattık ağrı sizi kalmadi ama bir ay sonra kasılmalar eski siddetinde olmasada rahatsız edecek şekilde geri başladı acile kaldırdık akineton yapildi damardan kendisine geldi kasılması gitti büyük bir rahatlik yaşadığını söyledi artık ilacını bulmuştu aradigi ilac akinetondu. yani cin otundan yapılan bir ilaç. simdi tablet halinde onu kullanıyor bakalım 100 tane bitince yazacaklarmi çünkü çok kolay yazmiyorlar.
18 entry daha
hesabın var mı? giriş yap