şükela:  tümü | bugün soru sor
  • "bu şey değil mi ya... dilberay" dediğim robotumsudur.
  • hiç yoktan iyidir, en önde bunları göndeririz zayiat azalır.

belki 10 sene sonra elle tutulur bir modelle karşımıza çıkar diye umut ettiğim firma.
  • şaka maka akınsoft'un niyetinin ciddi olduğunu gösteren robotlardır. takipteyiz.
  • henüz bir boston dynamics olmasa da akınrobotics'in de gelecek adına önemli projeler yapma gayretinde olduğunu göstermiş proje.

türkiye'nin de teknoloji alanında yatırım ve gelişim göstermesi umut verici.

(bkz: yürüyedur çocuk)
  • taşak geçmeye lüzum yok. herifler en azından gayret ediyorlar. kimse pat diye terminator yapmalarını beklemiyor zaten. tebrikler.
  • (bkz: akinrobotics)'in robotlarinda sanirim tekerlek kullaniliyor, duz olmayan zeminlerde nasil hareket kabiliyeti oldugunu cok merak ediyorum. acaba savunma robotunda kullanilan 6 tekerlekli sistem bu robotlara kullanilabilir mi?
  • tepsi taşımaktan aciz robotların silah taşıyabileceği iddia etmek büyük cesaret işi. normalde lise projesi olacak robotlar ile milyon dolarları cukkalayan bir şirket görüntüsünde bu arkadaşlar. iyi niyetle herhangi bir şey yaptıklarını da düşünmüyorum. eğer gerçekten iyi niyetle iş yapıyorlarsa çok da cahiller. hamaset malzemesi yapmayın lütfen şu oyuncakları.
  • daha önce yaptıkları işleri görmesem ne güzel yerli bir üretici robatics alanında çalışıyor birşeyler geliştiriyor derdim . söz konusu hamleyi yapan akın soft olunca sadece tebessüm edebiliyorum. tabi ki bu konuda arge çalışması yapıyorlardır ve birşeyler geliştirmeye çalışıyorlardır fakat yapılan işler şirket sahibinin aktardığı kadar başarılı büyük işler olduğunu düşünmüyorum.
  • burada akınrobotics'i eleştirenler şey değil mi ya... (bkz: mal)
    edit: bu arada başlığı açan arkadaş da mal orasını geçtim ama bu ekşi sözlükte de her şeyi eleştiren mal topluluğu olmadığı anlamına gelmez. çok biliyorsanız eleştirebilecek kadar kendiniz yapın da görelim.