• böyle bir kanalın yayın yaptığı ülkede rtuk etkisiz elemandır.
  • şuanda laik görünümlü bir dayı konuşuyor. akpyi eleştirdikçe eleştiriyor. galiba bunlar da yeniden refaha yanlayacak. şimdiden yolunu yapıyorlar.
    edit: çok ilginç şeyler yaşanıyor canlı yayında. bu laik görünümlü amca akpnin hatalarından bahsediyor. özellikle dem partisi ile ilgili. erdoğanın kürt sorunun çözüm mimarı olduğunu chpnin ise kürt sorunun nedeni olduğunu söylüyor. ancak süreç boyunca akpnin dem seçmenini dışladığını, dem seçmeninden oy almak için bir girişimde bulunmadığını, chpnin ise dem seçmenine daha ılımlı yaklaştığını, onların oylarını almak için uğraştığını söylüyor. radikal islamcı diğer konuşmacı ise açık açık dem'in ne oyunu alacağız diye çıkıştı. az önce birbirlerine gireceklerdi de sunucu ortamı yatıştırdı. akp için de uzun zamandır çatlamalar var, her seçimde de yeni akiti takip ederim, hiç böyle birbirlerine saldırdıklarını görmemiştim.
  • yaptıkları "zulüm 1938'de son buldu" yayını modern bir ülkede ifade özgürlüğü olarak kabul edilebilir. keşke ülke gerçekten demokratik standartlara göre yönetilse ve hakaret içermeden her fikrin linç....

ama öyle değil yobazcıklar. siz rte'nin ağzından çıkanları haber yapan gazetenin önüne gidip camlarını aşağıya indireceksiniz, akp'li olmamakta direnen köşe yazarlarını tekme tokat döveceksiniz sonra geleceksiniz ifade özgürlüğü diyeceksiniz. yok efendim, sizin gibi bazı magandaların çıkıp ağzınızı burnunuzu kırmaları lazım ki görün ifade özgürlüğünün ne olduğunu.

edit: örümcek beyinlilerin anlayacağı dilden konuşalım dedik onu da yanlış anladılar.
  • bu gece birbilerine girmelerini izlemenin son derece eğlenceli olduğu leş yuvası.
    an itibari ile "nasıl olur da bu becereksiz imamoğlu bize fark atar, nasıl olur da hiçbir şey yapmamış mansur böyle kazanır" diye hüngür hüngür ağlıyorlar.
  • 24 saat flash tv izleyeceğime söz veririm, yeter ki açılmasın.
  • an itibarı ile birbirleriyle kavga ediyorlar ahahaha
  • geçen gün açıp, kimlerden alışveriş yapmayacağımı görmek için reklamlara baktım.

bir de ne göreyim? ben de yerel firmalar falan reklam veriyor sanıyorum. maşallah reklam veren şirketler şampiyonlar ligi gibi. türk telekom'lar, thy'ler, turkcell'ler, havalarda uçuşuyor.
    hafife almışız akit'leri.
  • seçim sonuçlarını izlemek için en uygun kanal. konuklar birbirlerini yiyor şu anda. ahahahahahahahahha
  • sosyal medyada gündem olan malum yayın üzerine haklarında soruşturma başlatılmış. adamlar halkı kin ve düşmanlığa tahrik suçunu hobi olarak sıklıkla canlı yayında uygulamalı gösteriyorlardı. sonunda savcılarımız tenezzül buyurmuşlar.
  • şu an tivibu 64. kanalında denk geldiğim ve gazete üzerindeki yayın politikalarını, örümcek beyinli hastalıklı düşüncelerini bildiğimden bu kadar ntv spora gidiş dönüşte, yol üzerinde bir yerde yurdum insanına empoze edecek olmasından derin kaygı duyduğum kanal.

fakat asıl rahatsızlığımız boyutunu arttıran an itibariyle çıkan 5 reklamın ikisi türk hava yolları biri de turkcell ait olması. hadi turkcelli de siktir et renkleri zaten belli de, bu thy'nin devlet eliyle ak ite para akıtması nedir?

bu kadar radikal yayın yapan, ataya, bacıya kaydıran bir kanalın devletten tam teşvikli olarak yayın hayatına başladığının ve olası bir seçim döneminde on beyaz tv gücünde propaganda ve karalama yapacağının göstergesidir.
hesabın var mı? giriş yap