şükela:  tümü | bugün
  • lağım çukuru leş bir tv'nin lağım ağzlı bir zavallının arkasına erdoğan ve şehitleri de alarak yaptığı andavalca tehdittir.

akit tv sunucusu yusuf ozan, gazete manşetlerinde okurken sıra cumhuriyet'e geldiğinde gazetemizin 'afrin'de 11 şehit' manşetini iğrenç sözlerle algı operasyonu olduğunu iddia ederek çirkin iftiralar eşliğinde hakaretler yağdırdı. daha sonra şeriatın ve idamın gelmesini dileyerek gazete çalışanlarını "sizin gibilerin katletmek mübahtır" diye hedef alıp tehditler savurdu.

http://www.cumhuriyet.com.tr/…tletmek_mubahtir.html
  • işte öyle fazla özgürlük var memlekette hülya hanım. ben demokratik ülkede bir gazete çalışanları için katli vaciptir desem mahkum ederler, soruşturmalar, psikolojik yardımlar filan. ama bu ülkede çok özgürlük var, haklısınız. ama bu özgürlükler kimlere verilir biliyorsunuz. siz rahatça zevcesi olmak için sıraya geçebilirsiniz.
  • ikisi de birbirinden leş olduğu için beni ilgilendirmeyen durumdur.
  • cumhuriyet'in feto ve pkk destekciligi yaptigi bi cok durum oldu orasi tamam da bugunku manşetinde hic bir sorun yok, dunku gundemleri sirasiyla yazmis iste. yazmasaydi da niye yazmadin lan diyecekti bu andaval. bence adam zaten catmaya yer ariyormus kendini ona gore hazirlamis ama beklenen manset gelmedigi icin boyle ne bilim biraz mallaşmış sanki *
  • klasik islamcı davranışı.

edebiyata gelince mağdur, icraata gelince canavar. bunlar değil miydi düne kadar "akit, vakit, nakit vb. gazeteleri kapatıp duruyorlar, ifade özgürlüğü, demokrasi!!!" diye bas bas bağıran feryat figan eden.

işte bundan kapatılıyordu. kimse kimseyi böyle tehdit edemez! bu ülkenin %50 si bunu uygun bulduğunu sanmıyorum ama buluyorsa bile kalan %50 sizin gibi değil. adam olacaksınız!
  • savcıların hakkında derhâl gereken işlemleri başlatması gerektiği tehdittir. onu öyle bırakmayız onu söyleyelim!
  • videoyu açınca iğrenç lağım kokusu gelmektedir dikkat ediniz.

halkı düşmanlığa sevk eden halk düşmanı siyasal islamcı tv kanalının haberidir.
  • yiyin birbirinizi, aferin.
  • ülkenin hali böyle giderse tehditte kalmayıp maide 33 e dayanıp gerekeni yaparlar.

siz de he zamanki gibi çok şaşırır buraya gerçek islam bu değil yazarsınız.