• bu sabah gerçekleşmiş olaydır.

haydi reisciler, tutmayalım sizi. gazanız mübarek olsun. cenk, cihat, şehadet!

üstelik güncellenmiş başkumandanımız da en son şam’daki emevi camii’nde namaz kılma hayalleriyle yola çıkıp türkiye’nin yurtdışındaki tek toprağı olan eldeki süleymanşah türbesini de bırakıp dönmüştü.

edit: link ve içerik
  • şehzade kemankeş bilal'in önderliğindeki kefenini giymişler ordusu kudüs'e doğru yola çıkmış. gazanız mübarek ola yiğitler, aslan parçaları.
  • hadi furki hazır çaylakken ve ekşi sözlükte yaladığın insanlar için algı yapamıyorken kudüse git.

anan izin vermez mi yoksa la :(
  • bencede öyle meydanlardan atıp tutmakla olmaz. bir sıkıntınız varsa kudüs orada.
  • benim anlamadığım bu insanlar toplanıp savaş falan diyorlar ya...
    abi sizi tutan kim peki gidin savaşın yahu!
    hayır planınız arkanıza başkalarını aldıktan sonra, karılarınızın eteğinin altına saklanmak mı?
    bu ülke git gide geriye doğru gidiyor. bir gram ilerleme yok.
    hep ilerlemek için yardım bekliyorlar.
    hacı siz yeter ki kudüs'e savaşmaya gitmek isteyin. ben sizi sınıra kadar aracımla bırakırım.
  • özgür filistin ordusu göreve! (hemen kurmaları lazım, zulüm nerede bunların özgürlük orduları orada, malum :) )
  • bütün ortadoğu bir oldu israili yenemedi afedersiniz ama siz hiç bir şey yapamazsınız. böyle boş keseden atmakla olmuyor sen sapanla tas atıyorsun adam kafana füze indiriyor. neden adamlar boş yapmamış çalışmış geliştirmiş. sen ne zaman boş yapmayı bırakırsın o zaman israili yollarsın oradan. ha bir şey yapacaksanız şunuda unutmadan yapın.

(bkz: bana mı sordunuz?)
  • (bkz: ay hadi inşallah)

doğal seleksiyonlara gelesiniz inşş.
  • (bkz: yürüyün müminler gün cihat günüdür gün bizim günümüzdür)
  • israel: (bkz: challenge accepted)
hesabın var mı? giriş yap