şükela:  tümü | bugün
 • cumhuriyet'in her yazdığının yalan olduğunu bilirsiniz. bu konuda güvenilirdir. akit ise şantaj, tehdit, linç başta olmak üzere bir domuz ruhlunun hangi huyu varsa o özelliklere sahiptir.

  bunun haricinde cumhuriyet de akit de kanalizasyon kokar. neden bilmem.
 • cumhuriyet denildiğinde akıllara değerli büyüklerimiz ilhan selçuk ve uğur mumcu gelir,

  diğeri ise sonsuza dek kutsal topraklarda viagra içip ölen kişi ve çoçuk istismar eden pedofili ile hatırlanacak.
 • ülkenin doğa katliamı yapan iki gazetesi
 • cumhuriyet ile ak it’i karıştıran spastik özürlüleri göstermiştir.
 • cumhuriyet bu ülkenin en eski gazetesidir. akit ise ona buna tazminat ödememek icin sürekli el degistirir, insanlari acikca ifsa edip hedef gösterir, hatta türban yasagi konusunda bir hakimi hedef göstermisti ve adam öldürülmüstü. akit pislik yuvasidir.
 • birisi gazete iken diğeri tuvalet kağıdı bile değildir.

  birisi bugüne kadar onlarca gazeteci yetiştirmiştir. şuanda ülkede kalan son tarafsız ,saygın gazetecilerin hepsi bu gazetenin ocağında yetişmiştir. önemli bir ekolü temsil eder, hem ulusal hem de uluslararası alanda onlarca saygın basın ödülüne sahiptir. yazarları arasında her dönem ülkenin en saygın bilim adamları ,profesörleri , aydınları ve akademisyenleri olmuştur.

  diğer tarafa bakıyorum göre göre 12 yaşındaki bir bebeye tacizden mapus yemiş bir din tüccarı ve kutsal topraklarda cinsel gücü arttırıcı ilaçtan nefessiz kalmış bir mevta görüyorum. ayrıca söz konusu gazetenin yapmış olduğu yalan haberlerden dolayı mahkemelerde defalarca tazminat ödemişliği vardır.

  bu iki şeyi kıyaslamak bile ayıptı ama iki kelam etmeden geçmemek ; yobaza meydanı boş bırakmamak gerek.

  ve bir arkadaşımın eşsiz benzetmesiyle bitireyim : '' eğer siz müslümansanız ben o.cucuğyum '
 • biri dinci comarlarin digeri sözde kemalist, dhkpc, pkk'li comarlarin kutsaldır. hele hele cumhuriyet denen tuvalet kagidinin aidiyet duygusunun olmayisi, sehit olan evlatlarimiza herhangi bir kazayla vefat eden insan muamelesi yapisi...

  akit dinci comar gazetesidir ama vatanseverdir.
  cumhuriyet sadece hainlik yapar.
  (bkz: can dündar)