şükela:  tümü | bugün
  • rte tetikçisi olan akit'in ak itinin adnan oktar sürecini başlatan haberi. böyle soytarılık tv tarihimizde yok. anladık birader maaşını haketmek istiyorsun da yalakalığı, dalkavukluğu, uşaklığı bu kadar abartma. tarikat yurtlarında ve imam hatiplerde tecavüze uğrayan çocukların anaları ile konuştuğunu ben hatırlamıyorum mk şerefsizi.

ilk domino

not: videoyu ikinci bir defa şöyle sindire sindire seyrettim. gülmekten gözümden yaş geldi. her söylediği adeta tarihe geçecek seviyesizlikte, alçaklıkta. adamın efsane olmayacak cümlesi yok. arada boşluk bırakmamış. adeta topyekun bir cringeworthy compilation yapmış.
  • “biz otostop çocuğu değiliz.”

abi tirad iyi güzel de bu nasıl cümledir ya.
  • aynı inancın mensuplarının her biri, kendilerini ülkenin en akıllı varlığı sanıyor, çünkü hepsi kendilerine göre tanrıyı diğerlerinden daha iyi biliyor, anlıyor, görüyor. sonra bunların hepsi birbirlerine ben seni benim tanrımın yardımıyla döverim diye hücum ediyor, o da yetmeyip hiç bir tanrıya inanmayanları sonsuz cehenneme layık görüyor, bu en hafif tabirle delilik halidir.
  • gün geçmiyor ki yeni bir medya maymunu daha türemesin.

neymiş bir de erdoğan ın elini öpecekmiş, yakışır.
  • gereksizdir.
    ednan'in ingiliz geyigi yaparken ederken adamlarin dikkatini cekip defterini durdurtmesi yakindir.
    ha yalan dunyadan ayrilmak icin bilerek dikkat cekmeye calisiyor da olabilir*.
  • yakın zamanda adnan oktar'a kayyum atanacak bilginiz olsun.
  • en son devrilmesini isteyeceğim dini (!) organizasyondur.
  • bunlar hep kuran'da yaziyor, sakin olun.
  • adnan varya bu akiti ske ske çoğaltır. ulan akpliler bile ilişmiyor bu adama. diyaneti nasıl s2p attı görmediniz mi ? ağzı götüne kaçtı diyanetçilerin. arkasında kim ne var kimse bilmiyor. sonra bu akitçilerin kadın yazarlarını karılarını, kızlarını modifiyelenmiş şekilde adnan'a lap dance yaparken görürüz.