şükela:  tümü | bugün
  • rte tetikçisi olan akit'in ak itinin adnan oktar sürecini başlatan haberi. böyle soytarılık tv tarihimizde yok. anladık birader maaşını haketmek istiyorsun da yalakalığı, dalkavukluğu, uşaklığı bu kadar abartma. tarikat yurtlarında ve imam hatiplerde tecavüze uğrayan çocukların anaları ile konuştuğunu ben hatırlamıyorum mk şerefsizi.

ilk domino

not: videoyu ikinci bir defa şöyle sindire sindire seyrettim. gülmekten gözümden yaş geldi. her söylediği adeta tarihe geçecek seviyesizlikte, alçaklıkta. adamın efsane olmayacak cümlesi yok. arada boşluk bırakmamış. adeta topyekun bir cringeworthy compilation yapmış.
  • yeni akiti sevmem, havuz medyasından, akp'den de nefret ederim lakin gidip bir deliyi de savunacak değilim. kendisinin fetodan farkı yoktur. umarım devlet gerekeni yapar ve kapatirlar. ad homineminize aq. ne alakasi var adnan oktarla diğer mevzularin. sapla sapani karistirmayin. bu adamin ne mal oldugu ortada.
  • “biz otostop çocuğu değiliz.”

abi tirad iyi güzel de bu nasıl cümledir ya.
  • adnan oktar'ın kasetleri piyasaya sürmesine sebep olabilir.
  • gün geçmiyor ki yeni bir medya maymunu daha türemesin.

neymiş bir de erdoğan ın elini öpecekmiş, yakışır.
  • gereksizdir.
    ednan'in ingiliz geyigi yaparken ederken adamlarin dikkatini cekip defterini durdurtmesi yakindir.
    ha yalan dunyadan ayrilmak icin bilerek dikkat cekmeye calisiyor da olabilir*.
  • yakın zamanda adnan oktar'a kayyum atanacak bilginiz olsun.
  • en son devrilmesini isteyeceğim dini (!) organizasyondur.
  • bunlar hep kuran'da yaziyor, sakin olun.