şükela:  tümü | bugün
  • götlerinin korkusuna yapamayacakları iptal. görün bakın iki bırbırlanıp üç kınayıp vazgeçecekleri iştir.
  • mümkün görmediğimdir, hele ki akp tarafından yapılmasına imkan ihtimal vermediğimdir, hele cengiz inşaat projenin inşaat kısmını almışken, akp bu projeyi iptal etmez.evet tam olarak sebebi de bu olur, yandaşına verdiği projeyi iptal etmemek için, milletin amına koyacak adamın cebine para girecek diye iptal etmez.

    ruslar da geri zekalı değilse böyle bir durum söz konusu olamaz, çünkü akkuyu santrali varken rusya nın türkiye ye savaş açmasına gerek yoktur. nükleer enerji teknoloji ve eğitim işidir ve bizde bu ikisi de yoktur. dolayısı ile rusya gibi bir ülke, tam müttefiği olmayan bir ülkenin içine potansiyel nükleer bomba yerleştirme şansını kesinlikle kaçırmaz.
  • kim ne derse desin,bu ülkede her zaman onların istediği oldu şu 13 sene içerisinde,çok nadir bir elin parmaklarını geçmez iptal edilme durumları, ancak bir şeyler değişir de onlar istemez ise bu durum iptal olur,o değişiklik de ne olabilir tahmin edemiyorum şimdi. yani ne kadar yırtarsanız yırtın fark etmiyor,zevk almaya bakmak lazım bazen,