şükela:  tümü | bugün
  • sene 2006 falan.
    yer: hi5 (haybeş)

siteye üye olmuştum, profili dolduruyorum, sıra resime gelmişti. resim olarak cezanın fotoğraflarını koydum. neyse böyle takılıyorum sitede. kısa süre sonra sarmamaya başladı, bıraktım. aradan 1 sene falan geçti benim içime kurt düştü.
    ahahahahhahaha hüzünlendiren de bu kısmı.

"ulan ya ceza resimlerini kullandım diye dava açarsa" ahahahha abvmesin.

neyse siteye girmeye çalışıyorum, şifreler deniyorum, olmuyor. zorlu bir giriş sonrası sitenin değişen arayüzü ile karşılaştım. ulan fotoğraf silme butonu nerdeydi? yok kaldırmışlar bulamıyorum.

baktım, hala dava edilebilecek nitelikte bi hesap... napayım napayım derken süper dahiyane bi fikir geldi.
    en çok da buna hüzünleniyorum şuan.

profilde kendini tanıt bölümüne:
    " ceza is the best rapstar"

amk bir tane de yetmemişti. şark kurnazlığına bak. aşağıya kadar böyle yazmıştım.

içim rahatlamıştı, artık rahatça siteden çıkış yapabilirdim.

:/
  • sene : 2008

şehirdışında üniversitede okurkene bir sevgilim vardı.
    yarıyıl tatili için ailemin yanına dönmüştüm, aramızda hiçbir husumet efenime söyleyeyim hiçbir tartışma olmamıştı, öpe koklaya yolcu etti beni.

o zamanlar whatsapp yok, mesaj atıyoruz e cevap yok?
    arıyorum, açmıyor?

15 gün böyle geçti. noluyoruz lan öldü mü diye düşünerek üniversiteyi okuduğum şehre geri döndüm dersler başlayınca...

okuldan arkadaşlarla dışarı çıktık, bir de ne göreyim tramvay durağında benim 15 gün haber alamadığım geberesice sevgilim.. yanında da sarmaş dolaş oldukları karşı cinsten bir insan evladı...

durağa gidip gözlerinin içine baktım, yanından yürüyüp geçtim, tek kelime etmedim.
    hayalet görmüş gibi bakakaldı öyle.. insan hatırlayınca üzülüyor tabi. çünkü o gün ağlama krizi geçirip ilk sigaramı yakmıştım. hâlbuki sıçsana ağzına oracıkta. hakkımdı yapmadım ! zaten insan en çok yaptıklarından değil yapamadıklarından dolayı pişmanlık duyarmış...
  • 2004-2007.

o yıllar müzik sektörünün akıbetini bi hayli merak edip kafaya takmam...
    2004 gibi de piyasa elektro müzikten geçilmiyordu. bir daha sözü sazı olan şarkı yapılmayacak endişesi yaşamam...
    ta ki tokyo drift şarkısı piyasaya sürülene kadar...

https://www.youtube.com/watch?v=iujdhfrdx9m

lisedeyken de arka sıramda oturan arkadaşla kulaklığı ortak kullanarak tokyo drifti ilk dinleyişim esnasında, bu şarkıdan daha iyisinin bir daha yapılamayacağını düşünmem.
  • şehirler arası otobüsteyim, mola yerindeyiz, otobüsün kalkmasına beş-on dakika var. tesisten son paramla aldığım (öğrenciyim, bendeki yokluk yoksulluk değil kast ettiğim) çikolatayı bitirmek üzereyim, çaprazda çok sevimli, kalın camlı gözlükleri olan dört-beş yaşlarındaki bir oğlan "baba ben tatlı istiyorum" dedi. baba deriin bir iç çekti "eve gidelim de oğlum, alırız" dedi. o son lokma çikolata ağzımda balçık oldu, babanın iç çekmesini hep hatırlarım, özellikle çocuğuma tatlı matlı alırken.