şükela:  tümü | bugün
  • mustafa keser'in okuduğu bir şarkı.
  • sabah akşam dinlediğim şarkı. tabi bunda her gece bu şarkıyı son ses dinleyip naralar eşliğinde "ebruuuuuuuuuuuu" diye inleyen komşumun da payı var ama olsun, başta can sıksa da insan zamanla alışıyor, hatta sabah kalkınca "aklımda fikrimde hep sen varsııın" diye gidiyorum yüzümü yıkamaya. güzel şarkı, evet.
  • (bkz: tutku)

uşşak bir şarkıdır.
    usulü, semaidir.
    söz ve müzik : mustafa kesere aittir.
  • mustafa keser in mükemmel okuduğu parça.
    son günlerde sürekli dinliyorum lakin "aklımda fikrimde hep sen varsın " diye düşünecek insan yok henüz ortada.
  • beni kahreden o gozlerin var.

http://www.youtube.com/watch?v=8vigvzt5b9i

edit: adam esine bakip ''ocagina dustum, daha ne yapayim yav'' diyor. :)

http://www.youtube.com/watch?v=bylv-ooioz0
  • bu arabesk şarkıyı bana sevdiren konsomatris bir kadındır.
    kadın kalbinde okkalı taşaklar olduğunu ise jilet kesiklerinin lokal anestezisiz dikilmesini isterken anlamıştım.
    umarım bu şarkıyı hala aynı güzellikte söylüyordur.
    ve o nemrut pezevengi deli divane oluyordur kendisi için.
    şerefine ayten!
  • arada sırada dile takılan şarkıdır. daha sonra bi bakmışsın karşındakinin de diline takılmış.
  • cumartesi sabahi, gene uyanmisim sabahin korunde, vucud tatile dusman, uyumak icin kistim kapattim gozlerimi uyudum, uzun zamandir ctesi calisirken bu sefer ben tatil o ise nadiren calistigi ctesiye denk gelmistik, dilimde bu sarkiyla uyandim, uyudum, saat oldu on bucuk, kalktim, mobilyaciya kufurler sactim, tv unitemizi bitirememis, aylardir kablolar sarkiyor, ps3 mu bile kurmamistim, bunlarla ugrasirken actim musta amcamdan dinliyorum, actim bira mi ac karna iciyorum, u lan yeniden asik oluyorum... her turlu demircilik yaptik, tas madeninde calistik(metal, rock) gele gele nerelere geldik askimizi ifade etmeye? pismanmiyim hayir!

insan mutluysa, buna cerceve cizenlerin taa amk!

benim yamugunu gormedigim, toplum icin kotu ornek olduguna sahit olmadigim, guzel insan mustafa keser in kendi bestesi, tam olarak durduk yere adamın amına koyan şarkılarklasmanimda top1, seviyorum u lan!
  • entry'yi giren arkadaş yazmış ki mustafa keser'in okuduğu şarkı diye.

azcık düzeltme yapayım:

en güzel mustafa keser'in yorumladığı, tınısı olan, islamda günaha giren, tınısı içlere işleyen ama her insanın önce mustafa keser'den dinlemesi gereken türk sanat müziğidir. tsm değildir diyeni bu şarkıyla bir kadeh içmeye, hatta açık açık bir bardaklık günaha davet ettiğim müziktir.

dinle lan günahı vebali boynuma. sen bunu mustafa'dan dinle, ben cehennemin dibine girerim.

hadi şerefe. ama şerefsizliğine...