şükela:  tümü | bugün soru sor
 • emre dorman'ın tv8'de her cumartesiyi pazara bağlayan gece 00.15'de yapacağı yeni programı:

  https://twitter.com/…rman/status/898626501167398913

  not: militan ateistler ile ışid kafalılar bunu beğenmeyecek. zira emre dorman, caner taslaman, mehmet okuyan gibi adamlar militan ateistleri de, militan din tacirlerini de karşısına alan, iki tarafın da ekmek yediği argümanlardan sıyrılarak kuran'daki islam'ı anlatan adamlar. başkasının görüşüne/inancına karışmadan kendi inancını veya inançsızlığını yaşayanlar ise, bu programdan ciddi anlamda faydalanabilir.

  elbette kimse izlemek zorunda değil, ama militan ateistler ve ışid kafalılar küfür etmek zorunda. atış serbest hanımlar beyler!
 • acun'un tv ekranlarında yaptığı en iyi iki şeyden biri.* normal yayın kuşaklarının öyle ya da böyle tv koyunlarına ayrılması bir yana, ülkede; kur'ân'daki islam'ın anlatılması adına güzel bir gelişme.

  (bkz: hadis dini/#68662356)
 • cumartesi geceleri, tv8'de yayınlanacak programmış. ilk program bu gün saat 00.15'te başlayacak, konuk ise tabii ki caner taslaman.

  emre dorman program duyurusunu kendisi şöyle yapmış: allah'ın izni ile 'aklımdaki sorular' isimli yeni programımız başlıyor.

  din, bilim, düşünce, ahlak, tarih, sanat, hayata ve insana dair değerler üzerine emre dorman ile aklımdaki sorular hem stüdyodaki öğrenci konuklarımızdan hem de sosyal medyadan gelecek sorularla cumartesi geceleri 00:15'te canlı yayında tv8 olacak.

  yarın gece deizmin gençler arasında popülerleşmesinin nedenlerini ve deizmin neden alternatif olamayacağını prof. dr. caner taslaman hocamız ve öğrenci konuklarımız ile konuşacağız. dua ve desteklerinizi bekliyoruz.

  tv8 bu tarz programlar da yapmalı mutlaka, çok iyi düşünülmüş.
 • aksam aksam sinirlerim bozuldu. deizm gibi bir problem var gencler arasinda diyor hatunun biri. gece gece ne güldürdün beni başörtülü bacım. bence de islamiyet diye bir sorun var . çok komikler be..
 • şu anda tv8 de devam eden program. izlenebilir, tavsiye ederim.
 • bu gece din ve bilimle ilgili çatışmaları ve dinamikleri konu alıyor.
 • an itibariyle tv8 de "yapay zeka" konuşuluyor. türk televizyonlarında bu tip programlar var mıymış? çok şaşkınım. helal olsun.