• tweetleri ülkedeki bütün billboardlara basılası, el ilanı halinde ülkenin bütün yüzey alanını kaplayacak şekilde uçaklardan atılası bir twitter kullanıcısı.
  • takipçi sayısı az. böyle bir hesabın takipçi sayısı daha fazla olmalı.
  • twitter'ın en araştırmacı dindarsavar hesabı. beni agnostik-ateist yaparak prangalarımdan kurtarmıştır. götüne güvenen tartışsın/takip etsin yoksa iman falan bırakmaz.
  • dinlerin ne menem bir illet olduğunun gözlere sokulması adına bu tür bir bilgi donanımına sahip paylaşım mı arıyorsunuz?
    adres ve link belli. lütfen takip edin ve ettirin.
    zira dinler yok olmadığı sürece insanlık huzur bulmayacak...
  • gerçekten çok ikna edici ve yerinde tespitleri,eleştiriler yapıyor.benimde takibimde.

flood paylaşıyor,flood içinde flood oluyor,okumaktan ilk anlattığı konu kaçıyor.ama güzel tabi,bende bir ateist olarak böyle ayakları yere basan ateist kardeşlerimi seviyorum.
  • ey insanlar yoksa siz hala bu hesabı okumadınız mı? oysa biz size düşünüp ders alasınız diye beyin gönderdik. allah büyüktür, bağışlayıcıdır.
  • türkiye'deki en iyi twitter hesabı olabilir.
  • türkiye'deki en faydalı twitter hesabı olabilir.
  • twitter' da takip ettiğim iyi bir hesap. bazen çomarları öyle bir göt ediyor ki, ben oturduğum yerde zevkten dört köşe oluyorum.
  • anadili türkçe, anadini islam olan herkesin takip etmesi gereken harikulade twitter hesabı. islam ile ilgili her biri mutlaka sağlam bir kanıta dayalı tespitler yapıyor. milyonlarca takipçisi olması gereken bir hesap.
hesabın var mı? giriş yap