şükela:  tümü | bugün soru sor
 • walla ben hic sevemedim orayı ama bazen elimiz mahkum girdik icine ve hatta babam bile girdi beni aramaya adam...ama su da bi gercekki yeni hali eskisini bile aratir oluyo bazen villa internet kafesiynen
 • bi ara soylesine super bi geyik wardi... polis gelir alt kapi ust kapi kapatilir icerde kalanlara kimlik aramasi/yas taramasi yapilirdi... ehuehuehu pek gulunc ha bide baska bi geyik alt kapiyi ust kapiyi kapicaz icerdeki butun metalikleri odunlarla dowces derdi bi kisim turk genci!!! bu daa da gulunc ...
 • civarinda tuhaf, eski kitaplar bulunabiliyor. ama sabirla aramak taramak lazim.
 • atlantis we ayhan abi icin gittiim iirencin kubu mekan...
 • okul kitapları alıp satmak ve resim eşyaları almal için iyi yer
 • geldim gordum akmari.. (bkz: izmir)'de bi metal albumunu bulmak icin poponuz du$er, (bkz: istanbul)'dan getirtcez derler, boynu bukuk ayrilirsiniz ilgili mekandan.. oysa sizin yaniba$inizda akmar gibi bi resource var, canin bi grup mu cekti, 'lan ya bulamazsam?' korkusunu ta$imadan zerre, git kadikoye dinle istedigin albumu deliler gibi. var mi otesi.
 • kaset, cd almakdan çok kapısında durup piyasa yapmaya yarayan yer. haftasonlari cevresine cizgiromancilar doluşur iyi olur.
 • ust kati ile alt kati birbirine bu kadar zit olabilir bir yerin.
 • bunca yorumdan sonra bir ben mi sempati duyuyorum buraya diye dusunduren mekan, hatta akmar pasajinin halk dilindeki adi.(pasaj da denir kisaca)ben severdim orada gencliginin tadini cikarmaya calisan, degisik, farkli sahsiyetleri gormeyi.benim gencligimin oyle ya da boyle degisik bir rengi, platformu idi akmar."hey arkadasim bozuk var mi?" diyeninden tutun da, onunde kasede cekim album satanlara kadar kadikoy un farkli bir yuzu idi orasi.istesem tiksinemem, anilarim vesairem oldugu icin degil, kadikoyde gecen ilk gencligimde gorunebilen bir bekgraund oldugu icin.
 • haksızlıklara muhatap olan bir mekan.
  ben orayı bildim bileli sıradan olmayan insanlar gider. bizim liseli olduğumuz zamanlarda rocker'lar takılırdı. şimdi rocker olmak sıradan oldu. benim pek anlamadığım bir alt kültüre ait gençler takılıyor. ayrıca gerçekten müthiş kitap ve müzik kaynakları var.
  şimdiki o liselilere sapık demek, benim liseli olduğum zamanki liselilere de sapık demek olur. ve bu sözleri o zamanlar magandalar sıkça söylüyorlardı. insanlar cinselliklerini istedikleri gibi yaşayabilirler. bir kız istediği kişiyle cinsel ilişkiye girebilir veya girmeyebilir. eskiden oralara giden tanıdığım bir çok arkadaşım hiç de sapkın olmadılar. hayatta başarılı ve mutlu oldular. aralarında entellektüel insanlar var. iki kitap alıp okumakla, çağının başkaldırı müziklerini dinlemekle sapık olunmaz. oradan keşler çıkmaz mı? belki de daha çok çıkar. ama bu her girenin sapkın, keş olduğu olacağı anlamına gelmez.
  her girenin sapık olacağını düşünen kişiler oraya gitmemelidir. girdikleri anda ilahi bir kudret onları sapık arzulara ve eğilimlere sahip kişilere çevirecektir.